„X-Men ’97” to nowy serial superbohaterski Marvela, którego premiera nastąpi już 23 marca tego roku na platformie Disney+! Zobaczcie oficjalny plakat oraz zwiastun nadchodzącej animacji. Co ważne, w tym roku pojawią się także zupełnie nowe seriale z komiksowego świata Domu Pomysłów.

„X-Men ’97” – nowe otwarcie historii mutantów

Przedstawiciele wytwórni Disney, a także włodarze Marvela zapowiedzieli premiery niezwykle interesujących seriali animowanych. Już wkrótce powrócą mutanci z kultowej kreskówki „X-Men: Animated Series” – to doskonała wiadomość dla fanów Marvela z lat 90. XX wieku. Beau DeMayo, znany za sprawą animacji „Wiedźmin: Zmora Wilka”, jest głównym scenarzystą, który niedawno podzielił się kolejny informacjami na temat fabuły.

Nawiązania do „X-Men: Animated Series”

Jake Castorena objął posadę reżysera, natomiast Eric i Julia Lewaldowie oraz reżyser Larry Houston, którzy tworzyli oryginalną kreskówkę z lat 90. pełnią role konsultantów. Serial animowany może stanowić zupełnie nową serią, którą Marvel planuje wykorzystać, aby wprowadzić X-Men do kinowego uniwersum MCU. Być może będzie to nowe otwarcie dla nowych serii, choćby „Marvel Zombies”.

Nowa historia X-Men

Akcja będzie rozgrywać się po finale kultowej produkcji „X-Men: Animated Series”, w którym cesarzowa Lilandra z Imperium Shi’ar zabrała śmiertelnie rannego Charlesa Xaviera w kosmos, aby go wyleczyć. Beau DeMayo, scenarzysta, showrunner i producent wykonawczy projektu potwierdził, że głównymi protagonistami nowej animacji będą Cyclops i Storm, czyli Scott Summers i Ororo Munroe. Premiera animacji już 23 marca na Disney+.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here