Uwielbiane psiaki powracają w kolejnej niesamowitej przygodzie! Tym razem nieoczekiwanie zyskują supermoce! Ale ich największy przeciwnik – Humdinger zrobi wszystko, by odebrać im przewagę. „Psi Patrol: Wielki film już 17 stycznia zadebiutuje na DVD. Film, w wersji DVD oraz w pakiecie możecie kupić w EMPIK, sklepach dystrybutora oraz w sklepach dystrybutora.

Za sprawą magicznego meteorytu członkowie Psiego Patrolu zyskali supermoce i zmienili się w Potężne Szczeniaki! Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, nowe moce są spełnieniem marzeń, ale sprawy przybierają zły obrót, gdy największy rywal szczeniąt, burmistrz Humdinger, ucieka z więzienia. Złoczyńca łączy siły z Victorią Vance, szaloną naukowczynią z obsesją na punkcie meteorytów. Rezem postarają się ukraść supermoce szczeniętom i zamienić się w superzłoczyńców. Gdy los Miasta Przygód wisi na włosku, Potężne Szczeniaki muszą powstrzymać Humdingera i Vance zanim będzie za późno, a Skye przekona się, że nawet najmniejsze szczeniaki mogą zmienić świat!

Po sukcesie na wielkim ekranie filmu Psi Patrol: Film z 2021 roku, Psi Patrol: Wielki film ulubione szczeniaki wracają do kin na całym świecie z nowymi, potężniejszymi superkombinezonami, pojazdami i zabawnymi przygodami. Nowy film przenosi wszystko, co widzowie pokochali w serialu i poprzednim filmie, na nowy poziom, wprowadzając nowe postacie i przygody oraz niesamowitą historię. Tym razem skupiamy się na Skye, która otrzymała moc latania, aby pokazać, że żaden szczeniak nie jest za mały, aby mieć wielkie znaczenie.

Poza Skye, supermoce otrzymują również pozostałe szczeniaki z Psiego Patrolu. Chase może teraz poruszać się z niesamowitą szybkością, Marshall potrafi stworzyć wielką drabinę energetyczną, którą wykorzystuje do niesienia pomocy, Zuma otrzymuje dar wody, Rocky zamienia się w chodzący magnes, Rubble potrafi niszczyć budynki za pomocą jednego szczeknięcia, a Liberty szkoli młode psiaki, szukając swojej własnej mocy.

Po pierwszym filmie, skupionym na postaci Chase’a, teraz przyszła pora na Skye. Cal Brunker, który wyreżyserował zarówno ten, jak i poprzedni film o Psim Patrolu, tłumaczy: „Historia Skye opowiada o tym, co znaczy bycie najmniejszym w drużynie. O związanej z tym niepewności i sposobie, w jaki można je pokonać. Skye zdaje sobie sprawę, że chociaż jest najmniejszym szczeniakiem, może zmienić świat”.

„Opowiedzenie historii Chase’a w poprzednim filmie dało nam pewność, że możemy stworzyć kolejną fascynującą historię kolejnego bohatera. Wiedzieliśmy, że dzieci uwielbiają Psi Patrol, a Skye jest jedną z ich ulubienic. Chcieliśmy więc opowiedzieć jej historię tak, by wydobyć z niej wszystkie jej wyjątkowe cechy” – dodaje producentka filmu Laura Clunie.

Brunker podsumowuje: „Mam nadzieję, że młodzi widzowie poczują zachwyt i siłę. Dla niektórych z nich będzie to z pewnością pierwszy w życiu film o superbohaterach, a moment gdy szczenięta zyskają supermoce, być może będzie dla nich chwilą wyjątkowego połączenia z historią. Psi Patrol: Wielki film zawiera w sobie całą magię, jaką potrafią pokazać tylko filmy.”

Psi Patrol: Wielki film zadebiutował w polskich kinach 13 października. Już 17 stycznia ukaże się w wydaniu DVD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here