Istnieje szansa, że kinowe uniwersum DCU już wkrótce zostanie rozbudowane o wyjątkowy projekt. We wstępnych planach włodarzy Warner Bros. znajduje się bowiem projekt animowanego filmu „Batman Przyszłości” zrealizowanego w stylu „Spider-Man: Poprzez multiwersum”.

„Batman: Przyszłości” w nowej formie

„Batman: Przyszłości” to amerykański serial animowany, którego akcja rozgrywa się 50 lat po wydarzeniach z kultowej produkcji „Batman: The Animated Series”. Następcą Bruce’a Wayne w roli Mrocznego Rycerza staje się Terry McGinnis – Uparty młodzian, który stara się pomścić tragiczną śmierć swojego ojca, a przy okazji wymierzyć sprawiedliwość korporacyjnym gigantom. Okazuje się, że niezapomniana historia już wkrótce może zyskać zupełnie nową formą, za którą będą odpowiadać twórcy „Spider-Man: Poprzez multiwersum”.

Twórcy „Spider-Man: Poprzez multiwersum” z pomysłem na animację ze świata Batmana

Patrick Harpin (serial „Mój tata jest łowcą kosmitów”) oraz kierownik produkcji/producent Yuhki Demers (filmy „Spider-Man: Poprzez multiwersum”) zaprezentowali studiu Warner Bros na stworzenie pełnometrażowej animacji „Batmana przyszłości” (w Polsce seria znana również jako „Batman 20 lat później”). „Zanim złożyliśmy ofertę, ostrzegano nas, że absolutnie nie ma mowy, aby zrobić film na podstawie Batman Beyond, jednak nasz entuzjazm wyraźnie się spodobał. Przedstawiliśmy zarys całego projektu, a teraz to, co zaczęło się jako „nigdy”, zmieniło się w „być może”… – deklarują twórcy, którzy liczą na zrealizowanie swojego pomysłu w formie kina animowanego.

Nowe projekty – filmy i seriale ze świata DCU

W sieci pojawiły się grafiki koncepcyjne, a sam projekt jest podobno rozważany jako jedna z opcji rozszerzenia kinowego uniwersum DCU. Animacja miałaby być określany przez cyberpunkowy styl, podobnie jak zrealizowany przed laty film Batman: Powrót Jokera. James Gunn (Strażnicy Galaktyki) oraz Peter Safran (producent serii horrorów Obecność) ogłosili plany na najbliższe lata dla DCU. Jakie filmy i seriale dostaniemy w filmowym uniwersum? Sprawdźcie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here