Przedstawiciele wytwórni Disney, a także włodarze Marvela zapowiedzieli premiery niezwykle interesujących seriali animowanych. Powrócą mutanci z kultowej kreskówki „X-Men: Animated Series” – to doskonała wiadomość dla fanów Marvela z lat 90. Uniwersum superbohaterów doczeka się rozszerzenia o nowe projekty telewizyjne. Poznajcie pierwsze szczegóły, o których poinformowano w ramach Disney+ Day. Miłośnicy fantastyki mogą spodziewać się niesamowitych emocji.


Na Disney+ znajdziemy animowane perełki z uniwersum superbohaterów Marvela, jednak nie oznacza to, że w planach nie znajdują się nowe superprodukcje. Oficjalnie poinformowano chociażby o tym, że już wkrótce pojawi się drugi sezon What If…?”, niezwykle oryginalnego serialu animowanego, który wchodzi w skład IV Fazy Marvel Cinematic Universe. Co czeka na nas w najbliższym czasie?
  • „X-Men 97’” – powstanie kontynuacja serialu animowanego z lat 90.

Disney oraz Marvel zapowiedzieli dziś projekt, na który czekam już teraz, choć premiera dopiero w 2023 roku! Beau DeMayo, znany za sprawą animacji Wiedźmin: Zmora Wilka, jest głównym scenarzystą i producentem wykonawczym. Jake Castorena objął posadę reżysera, natomiast Eric i Julia Lewaldowie oraz reżyser Larry Houston, którzy tworzyli oryginalną kreskówkę z lat 90. pełnią role konsultantów. Serial animowany może stanowić zupełnie nową serią, którą Marvel planuje wykorzystać, aby wprowadzić X-Men do kinowego uniwersum MCU.

  • Pajączek Marvela powraca! Zapowiedź kreskówki „Spider-Man: Freshman Year”
Spider-Man to jedna z ikonicznych postaci wydawnictwa Marvel. Bohater, który został stworzony przez scenarzystę Stana Lee, rysownika Steve’a Ditko, a także Jacka Kirby’ego, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego, że Disney+ zapowiedział powstanie serialu animowanego ze Spider-Manem. Produkcją zajmie się Marvel Studios. W sieci pojawiła się oficjalna grafika promująca serial. Warto przypomnieć, że równocześnie trwają prace nad nowym filmem pełnometrażowym ze świata Pajączka. Przeczytajcie, co wiemy na temat kontynuacji „Spider-Man Uniwersum”.

  • Apokalipsa w świecie herosów – powstanie serial animowany „Marvel Zombies”

Okazuje się, że w planach jest również „Marvel Zombies”, czyli animowany projekt inspirowany kultowym komiksem. Wstęp do historii mogliśmy zobaczyć w jednym z odcinków antologii „What If… ?”. „Marvel Zombies” to seria komiksów autorstwa Roberta Kirkmana (scenarzysta) i Seana Philipsa (rysownik), która zadebiutowała w 2006 roku nakładem wytwórni Marvel Comics. Opowiada ona historię uniwersum Marvela, które zostało zaatakowane przez niebezpieczny wirus zamieniający superbohaterów w grupkę wygłodniałych zombie. Obrońcy sprawiedliwości od tej chwili przestali stać po stronie ludzkości, widząc w nich łatwy cel do zaspokojenia swoich potrzeb.

  • Groot ze Strażników Galaktyki będzie bohaterem krótkometrażowych animacji

Przedstawiciele wytwórni Marvel Studios postanowili ogłosić jeszcze jeden projekt. I am Groot to tytuł zapowiedzianej już wcześniej serii krótkometrażówek o przygodach Baby Groota, którego znamy z filmów o Strażnikach Galaktyki, których pomysłodawcą jest James Gunn. „Teraz wszyscy znają Groota na tyle dobrze, że mamy okazję, aby jeszcze zwiększyć zainteresowanie bohaterem…” – mówi reżyser widowiska, który deklaruje, że możemy spodziewać się prawdziwego widowiska atrakcji.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here