Nostalgia to potężna siła. Wspominamy, aby następnie idealizować sobie to, co było… ale superbohaterskie kreskówki – mimo upływu lat – faktycznie potrafią wywoływać niemałe emocje!

Zwłaszcza seriale na podstawie komiksów Marvela. Od 12 listopada na Disney+, a więc wraz ze startem platformy, pojawiły się kultowe animacje, których centralnymi postaciami są superbohaterowie. Przedstawiciele amerykańskiego giganta podkreślają jednak, że obecność poszczególnych tytułów w serwisie może zależeć od kraju zamieszkania.

„X-Men”, „Spider-Man”, „Spider-Woman”, „Spider-Man”, „Iron Man”, „Fantastic Four”, „Incredible Hulk”, „Silver Surfer”… oto zaledwie kilka z seriali dostępnych na Disney+. Na platformie dostępne są – lub będą – również animowane produkcje z Pixara/Disneya, żeby przywołać tylko „Krainę Lodu”, jak i „Gwiezdne wojny: Rebelianci”. Nie można też zapominać o „Kaczych opowieściach”!

Zaintrygowani? Świetnie! To jednak nie wszystkie informacje. Bo trzeba Wam wiedzieć również to, że Kaczor Howard – antropomorficzna kaczka pochodzi z planety Duckworld – dostanie własny serial animowany! Marvel zapowiedział też inne projekty telewizyjne, wśród których znajdziemy…

Marvel’s M.O.D.O.K. – serial skupi się na postaci ikonicznego antagonisty z głową ogromnych rozmiarów. Tytułowy bohater starał się będzie zapanować nad swoją złowieszczą organizacją. Scenarzystami serialu są Jordan Blum i Patton Oswalt. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.

Marvel’s Hit-Monkey – serial opowie historię wytrenowanej w sztukach walk małpy, która mieszka w podziemiach Tokio. Ma to być pełna akcji i brutalnych starć animacja o zemście. Scenarzystami są Josh Gordon i Will Speck. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.

Marvel’s Tigra & Dazzler Show – akcja serialu osadzona zostanie w Los Angeles i przedstawi historię dwóch tytułowych bohaterek, które są przyjaciółkami. Za scenariusz odpowiadają Erica Rivinoja i Chelsea Handler. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.

Marvel’s Howard The Duck – historia o Kaczorze Howardzie, który trafia do Stanów Zjednoczonych, będących dla niego zupełnie obcym światem. Ma nadzieję wrócić do domu z pomocą przyjaciółki Beverly, zanim zły doktor Bong sprawi, że Kaczor Howard będzie mógł trafić do menu. Scenarzystą jest Kevin Smith oraz Dave Willis. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.

Marvel’s The Offenders – odcinek specjalny łączący wszystkich bohaterów wyżej wymienionych seriali, którzy rozpoczną współpracę i spróbują ocalić świat. Producentem wykonawczym będzie Jeph Loeb.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here