„Spider-Man: Into the Spider-Verse 2” to kontynuacja bardzo dobrze przyjętej przez widzów i nagrodzonej Oscarem produkcji „Spider-Man Uniwersum” z 2018 roku. Niedawno zapowiedziano realizację seriali osadzonych w tym niezwykłym świecie. A co wiemy na temat nowego filmu?


Już w czasie premiery pierwszego filmu Amy Pascal, producent hitowego widowiska, potwierdził, że kontynuacja będzie związana z jednym z usuniętych wątków fabularnych. W oryginalnym szkicu Phila Lorda i Chrisa Millera zaproponowano, aby Miles Morales i Gwen Stacey rozpoczęli romantyczny związek. Uczuciowa relacja została jednak usunięta, aby stworzyć przestrzeń na rozwój dla innych postaci. W „Spider-Man: Into the Spider-Verse 2” będziemy mieli szansę również na miłosne sekwencje poświęcone Milesowi i Gwen.

Nowych herosów nie będzie zresztą brakować. Na zdjęciach znalezionych w sieci zobaczyć możemy bowiem Spider-Mana 2099, który pojawił się w filmie „Spider-Man: Uniwersum” po napisach końcowych. „Jesteśmy rok bliżej do 2022” – czytamy na oficjalnym Twitterze produkcji. Bo też przypomnijmy, że premiera filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 została zaplanowana na 7 października 2022. Mówi się, że będzie to prawdziwa rewolucja w świecie kina animowanego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here