Rick i Morty powracają i tym razem są sobą bardziej niż zwykle. To już siódmy sezon, a możliwości wydają się nieograniczone. Co się dzieje z Jerrym, złą Summer, czy kiedykolwiek wrócą do liceum? Nowe odcinki siódmego sezonu są już dostępne w HBO Max. Co ciekawe, przedstawiciele Adult Swim ogłosili rozpoczęcie prac nad nowym serialem osadzonym w świecie „Ricka i Morty’ego”!

„Rick i Morty” był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie.

„Rick i Morty” to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Siódmy sezon serialu składa się z 10 nowych odcinków.

„Dzięki talentowi całego zespołu możemy cieszyć się dziesięcioma nowymi odcinkami, które po raz kolejny podnoszą poprzeczkę zarówno jeśli chodzi o komedię jak i animację. Ten sezon udowadnia, ze geniusze pracujący nad „Rick’em i Morty’m” dopiero zaczynają…” – mówi Michael Ouweleen, prezes Adult Swim.

Adult Swim jest liderem animacji dla dorosłych od ponad piętnastu lat, oferującym cieszące się uznaniem krytyków, wielokrotnie nagradzane seriale takie jak „Rick i Morty”, „Genndy Tartakovsky’s Primal”, „Eric Andre Show”, „Uśmiechnięci przyjaciele”, „Wojownicy jednorożca”, „My Adventures with Superman”.

„Rick i Morty” – kosmiczne podróże, cyberpunk, horror fantastyka – poznajcie najlepsze odcinki z serialu animowanego dla dorosłych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here