Przedstawiciele Adult Swim ogłosili rozpoczęcie prac nad nowym serialem osadzonym w świecie „Ricka i Morty’ego”! Tym razem doczekamy się telewizyjnej produkcji zrealizowanej w konwencji anime. Za całość będzie odpowiedzialny uznany twórca, który pracował już w tym uniwersum.

„Rick i Morty: The Anime” – nowy serial w kultowym uniwersum

Adult Swim zamówiło nowy projekt w uniwersum „Rick i Morty”. Będzie to 10-odcinkowy spin-off tego popularnego serialu animowanego, tym razem w formie anime. Za jego reżyserię odpowiada Takashi Sano, który – co ciekawe – już wcześniej wyreżyserował dwa krótkometrażowe filmy, które również były utrzymane w stylistyce inspirowanej japońską animacją: Rick and Morty vs Genocider oraz Summer Meets God (Rick Meets Evil). Warto podkreślić, że obie produkcje cieszyły się sporym zainteresowaniem i łącznie zebrały ponad 10 milionów wyświetleń.

Co interesujące, w serialu Rick and Morty: The Anime będą wykorzystywane postacie i wydarzenia znane z kanonu, ale jednocześnie produkcja – według zapewnień twórców – sprawdzi się również jako samodzielne dzieło. W sieci pojawił się już oficjalny plakat serialu. Aktualnie nie znamy daty premiery.

„Rick i Morty” – Adult Swim realizuje spin-off o nietypowych superbohaterach

Rick and Morty: The Anime nie jest jedyny projektem realizowanym przez Adult Swim. Od pewnego czasu trwają prace nad realizacją serialu o Obrońcach. Drużyna stanowi parodią zarówno „Avengers” z Marvela, jak również „Ligi Spraweidliwości” z DC. W skład niestandardowej drużyny z uniwersum „Ricka i Morty’ego” wchodzili Supernowa, Milion Mrówek, Alan Peron, Krokobot, Vance Maximus i Fuks-Fuks. Adult Swim poinformowało, że bohaterowie ci doczekają się własnego spin-offa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here