„Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie” to animacja, która jest adaptacją opowieści z kultowego „Świata Dysku”. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun filmu na bazie książki Terry’ego Pratchetta. Premiera na tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

„Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie” – w oczekiwaniu na film!

W ubiegłym roku opublikowano pierwsze oficjalne zdjęcie z adaptacji „Niesamowitego Maurycego” Terry’ego Pratchetta, czyli jednej z opowieści z kultowego „Świata Dysku”. Poznajcie szczegóły projektu, który może być początkiem animowanego uniwersum. Książka „Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie” jest 28 tomem popularnego cyklu fantasy. Historia opowiada o wyjątkowo sprytnym kocie, który stworzył genialny plan na zarobienie pieniędzy, jednak nie spodziewał się pewnych komplikacji na swojej drodze.

Niesamowity Maurycy, czyli gwiazdorska obsada w fantastycznym projekcie

Filmową opowieść reżyserują Toby Genkel i Florian Westermann (Ups! Arka odpłynęła ), scenariusz napisał Terry Rossio (Shrek, Piraci z Karaibów). Głosów postaiom użyczą m.in. Hugh Laurie, Emilia Clarke, David Thewlis, Gemma Arterton i David Tennant. Premiera w 2022 roku. Zobaczcie oficjalny zwiastun pełnometrażowej animacji!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here