Jeszcze w ubiegłym roku oficjalnie zapowiedziano, że serial „Awatar: Legenda Aanga” zostanie rozbudowany o pełnometrażowy film animowany! Będzie to początek uniwersum, które bazuje na fantastyce, baśniach, legendach i magii żywiołów. Teraz pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, że bohaterem jednego z filmów będzie Książę Zuko.

„Awatar: Legenda Aanga” – o czym będą nowe filmy w uniwersum?

Od dłuższego czasu spekuluje się na temat nadchodzących projektów ze świata „Awatar: Legenda Aanga”. Za realizację niezatytułowanego jeszcze projektu odpowiedzialne będzie powstałe niedawno Avatar Studios, jedna ze specjalnych sekcji platformy Nickelodeon. Co ważne, Michael Dante DiMartino i Bryan Konietzko, twórcy oryginalnego serialu, będą nadzorowali prace nad kinowym projektem. Teraz pojawiły się pierwsze konkretne informacje o nowych filmach w uniwersum.

Zuko bohaterem animacji? W planach jest też historia o początkach świata Awatara

Dziennikarze z portalu Avatar News podzielili się nieoficjalnymi informacjami na temat zarysu fabuły nadchodzących filmów w uniwersum. Według nich pierwszy z projektów będzie koncentrować się na postaci Księcia Zuko. Najpewniej rozbudowany zostanie wątek matki jednego z głównych bohaterów serialu. Nie wiadomo jednak, w jakim planie czasowym rozegrana zostanie akcja filmu. Podstawą drugiej produkcji będzie mitologia świata Awatara, dzięki której będziemy mogli się dowiedzieć, skąd w świecie Aanga pojawiła się magia, a także jak wyglądała historia wcześniejszych władców żywiołów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here