W związku z nadchodzącą premierą gry Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh, mamy przyjemność przedstawić jej dwie, wyjątkowe edycje. 

Wyprodukowany wspólnymi siłami Tintinimaginatio i Microids, opracowany przez Pendulo Studios, lidera wśród developerów gier przygodowych od przeszło 30 lat, Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh wyjdzie na platformy: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC w listopadzie tego roku.

Edycja Limitowana na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox One i Nintendo Switch zawierać będzie:
– Pełną wersję gry na wybraną platformę na nośniku fizycznym
– Wyjątkowy Steelbook
– Trzy pocztówki z grafikami z komiksu

Z kolei Edycja Kolekcjonerska na platformy PlayStation 5, PlayStation 4 i Nintendo Switch składać się będzie z:
– Pełnej wersji gry na wybraną platformę na nośniku fizycznym
– Wyjątkowego Steelbooka
– Trzech pocztówek z grafikami z komiksu
– Notatnika
– 160-stronicowego artbooka
– Oryginalnej figurki

Zainspirowana jedną z przygód prosto z kultowej serii komiksów „Przygody Tintina” stworzonej przez Hergé, która sprzedała się w ponad 275 milionach egzemplarzy na całym świecie, ta nowa gra wideo to powrót legendarnego reportera do fascynującego świata interaktywnej rozrywki. Dzięki współpracy między Tintinimaginatio i Microids, koprodukcja ożywia Tintina w zupełnie nowy i ekscytujący sposób.

Zanurz się w ekscytującym świecie gry Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh, gdzie słynny dziennikarz i jego wierny towarzysz Miluś wyruszają na niezwykłe przygody.

Po spotkaniu z Profesorem Cyklonikiem podczas rejsu po Morzu Śródziemnym, słynny reporter wyrusza na poszukiwanie grobowca faraona Kih-Oskh.

Jakie mroczne sekrety skrywa grobowiec?

Od Egiptu poprzez Arabię aż po Indie, Tintin i Miluś prowadzić będą śledztwo nad gigantyczną siatką handlu narkotykami na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Przygotuj się na niesamowitą przygodę w odległych krainach!

Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh to niezrównanie wciągające połączenie cech najlepszych gier przygodowych i detektywistycznych.

Wcielając się w rolę dziennikarza śledczego, gracze będą poszukiwać wskazówek, skradać się i rozwiązywać łamigłówki. Dzięki dialogom wzbogaconym o sekwencje wideo, pełnym napięcia etapom skradania oraz pościgom samolotowym i samochodowym, Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh to wyjątkowa i innowacyjna przygoda. Wyrusz w tę niesamowitą wyprawę i poczuj dreszczyk emocji z bycia prawdziwym dziennikarzem w każdym momencie!

Gra Tintin Reporter – Cigars of the Pharaoh będzie dostępna w listopadzie 2023 roku na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here