W czasie trwania San Diego Comi Con przedstawiciele Adult Swim, Telecom oraz Sola Entertainment opublikowali pierwszy zwiastun serialu „Rick and Morty: The Anime”. Premiera oryginalnego spin-off kreskówki „Rick and Morty” jeszcze w tym roku.

„Rick and Morty: The Anime” – uznany twórca zrealizuje nowy serial

Adult Swim zamówiło nowy projekt w uniwersum „Rick i Morty”. Będzie to 10-odcinkowy spin-off tego popularnego serialu animowanego, tym razem w formie anime. Zapowiada się absolutnie szalona rozrywka, w której zobaczymy Space Beth, Jerry’ego, Summer oraz Gromflomity. Co ciekawe, Morty zostanie zauroczony przez zupełnie nową bohaterkę.

Za reżyserię „Rick and Morty: The Anime” odpowiada Takashi Sano, który – co ciekawe – już wcześniej wyreżyserował dwa krótkometrażowe filmy, które również były utrzymane w stylistyce inspirowanej japońską animacją: „Rick and Morty vs Genocider” oraz Summer Meets God (Rick Meets Evil). Warto podkreślić, że obie produkcje cieszyły się sporym zainteresowaniem i łącznie zebrały ponad 10 milionów wyświetleń.

Takashi Sano mówi o procesie tworzenia „Rick and Morty: The Anime”

Takashi Sano, reżyser „Rick and Morty: The Anime”, podkreśla znaczenie projektu, a także sposób podejścia do pracy nad kultową marką.

„Jako reżyser chciałbym zapewnić, że również jestem ogromnym fanem Ricka i Morty’ego. Wierzę, że na świecie jest wiele fanów tego sitcomu i jestem szczerze zaszczycony, że spośród nich wszystkich wybrano mnie do stworzenia nowej historii w tym uniwersum. Ale z tym zaszczytem przychodzi również ogromna presja, ponieważ oryginał został tak dobrze stworzony… – podkreśla Sano.

„To, co starałem się osiągnąć w tych 10 odcinkach, to skompresować moje ulubione elementy z oglądania oryginalnego serialu, aby wydobyć ich esencję, a następnie dodać unikalny japoński akcent. Chciałbym, abyście dobrze się bawili obserwując przygody Ricka i Morty’ego, którzy stają się uwikłani w różne rodzaje chaosu. A po wszystkich 10 odcinkach myślę, że znajdziecie siebie w osobliwym stanie umysłu. I ten stan, jak sądzę, najlepiej oddaje uczucia, jakie ja odczuwam, oglądając produkcję Adult Swim. Mam nadzieję, że nowa seria wam się spodoba. Proszę, obejrzyjcie ją! – zaznacza twórca „Rick and Morty: The Anime”.

Zobaczcie oficjalny zwiastun serialu „Rick and Morty: The Anime”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here