Wytwórnia Sony opublikowała najnowszy zwiastun „Spider-Man: Across the Spider-Verse”. Zobaczcie zapowiedź oczekiwanego filmu animowanego o superbohaterze Marvela! Co ciekawe, w planach jest nie tylko pełnometrażowy film, ale również seriale.

Multiwersum – zapowiedź nowej animacji ze świata „Spider-Man: Uniwersum”

„Spider-Man: Uniwersum” można z całą pewnością określić mianem jednej z najbardziej oryginalnych produkcji ostatnich lat. Przede wszystkim za sprawą niezwykłej, eksperymentalnej formy, jak i sposobu narracji. Okazuje się, że kontynuacja może pod tym względem jeszcze przebić pierwszą część.

Już w czasie premiery pierwszego filmu Amy Pascal, producentka hitowego widowiska, potwierdziła, że kontynuacja będzie związana z jednym z usuniętych wątków fabularnych. W oryginalnym szkicu Phila Lorda i Chrisa Millera zaproponowano, aby Miles Morales i Gwen Stacey rozpoczęli romantyczny związek.

Miłość i akcja – „Spider-Man: Across the Spider-Verse”

Wszystko wskazuje, że teraz ten wątek – znany również z serii klasycznych komiksów, jak i nowych odsłon w sadze bohater Marvela – będzie kontynuowany w bardzo interesujący sposób. Ujawniono również, że oczekiwany film będzie nosić tytuł „Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)”. Będzie to pierwsza część historii z dwóch. Nadchodzi Spider-Man. Spider-Man: poprzez Multiwersum wyłącznie w kinach od 2 czerwca. Zobaczcie nowy zwiastun!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here