Zapnij pasy i dołącz do Batwheels oraz superbohaterów uniwersum DC – Batmana, Robina i Batgirl, którzy razem bronią Gotham City przed złoczyńcami! Premiera już 18 marca na kanale Cartoonito.

Batwheels to pierwszy w historii uniwersum DC serial dla przedszkolaków. Pełna akcji i przygód kreskówka łączy w sobie dwie ulubione motywy małych dzieci – superbohaterów i pojazdy! To Batwheels – niesamowita grupa obdarzonych supermocą pojazdów walczących z przestępczością, broniących Gotham City wraz z zastępami superbohaterów DC.

Powołane do życia przez Batkomputer, aby pomóc w obronie Gotham City, bohaterskie Batwheels są wrzucone w przezabawne sytuacje, ucząc się jednocześnie ważnych lekcji życia. Batwheels muszą radzić sobie z wyzwaniami związanymi z byciem nowopowstałą superdrużyną i przedstawiają najmłodszym widzom wartości takie jak przyjaźń, współpraca i odpowiedzialność.

Dołącz do Batwheels w ich pełnych akcji przygodach od godz. 6.00, 18 marca na Cartoonito. Serial przejmie kanał Cartoonito na 9 dni, aż do 26 marca. Cartoonito zastąpi kanał Boomerang w sobotę 18 marca.

W sobotę 18 marca 2023 roku kanał Boomerang w Polsce oraz CEE zmieni nazwę na
Cartoonito. Działanie to jest częścią globalnej strategii Warner Bros. Discovery, która
wprowadza nową markę dla przedszkolaków w regionie EMEA. Poza zmianą logo i
kolorystyki, Cartoonito będzie miało również odświeżoną oprawę graficzną oraz
premierowe produkcje – „Batwheels”, „Królik Bugs: nowe konstrukcje” i wiele innych.

Animacje dla najmłodszych, które łączą pokolenia – poznajcie najciekawsze seriale dostępne w nowym paśmie Cartoonito

Miłość i przyjaźń to jedne z najważniejszych wartości w życiu człowieka. Nic dziwnego, że stanowią częsty temat poruszany w animacjach dla najmłodszego widza. Odkrywanie własnego potencjału, ciekawość świata, troska oraz empatia to równie ważne motywy. Oto wszystko, co znajdziecie w animacjach, które łączą pokolenia w nowym paśmie Cartoonito emitowanym na kanale Boomerang. Prawdziwym hitem jest sympatyczny „Pająk Lucas”, choć… to nie jedyna produkcja godna uwagi! Poznajcie świat Cartoonito.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here