Premierowy animowany komediodramat wkrótce w Cartoonito! Kanał zaprasza na nowy serial, stworzony z myślą o wszystkich przedszkolakach i nie tylko. „Lu i robaloskład” to opowieść o biedronce imieniem Lu, która dopiero wkracza w przedszkolny świat i poznaje jego zasady wraz z przyjaciółmi. Oglądaj „Lu i robaloskład” już od poniedziałku 18 września w Cartoonito.

3,5-letnia Lu zaczyna ciekawy i wyczekiwany etap w życiu: idzie do przedszkola. Bardzo się z tego cieszy, ponieważ zabawa z innymi dziećmi to ekscytująca perspektywa. A właściwie z robaczkami, bo to one będą członkami i członkiniami ekipy tytułowego robaloskładu Lu. Główna bohaterka jest biedronką, ale wśród jej przyjaciół znajdzie się także trzmiel, motylek, gąsienica i inni reprezentanci owadziego i robalowego uniwersum.

Przed Lu liczne wyzwania, ale jedno jest największe – mała biedronka dowiaduje się, że inne dzieci są w centrum uwagi swoich opiekunów tak samo, jak ona jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Biedronka musi poznać zasady gry zespołowej oraz nauczyć się, jak dzielić się z innymi: zabawkami, czasem i radością!

Opiekunką bohaterów jest pani Shella, ślimaczka, której przedszkole znajduje się w jej własnej muszli. Shella jest właścicielką placówki, przedszkolanką i… kierowczynią autobusu w jednym, bo rankiem odbiera małe robaczki spod domów na codzienne zajęcia, a one wskakują do ruchomego przedszkola. Serial, pod pieczą roztropnej i dobrodusznej Shelli, uczy maluchy nawigować po rzeczywistości pełnej nowych i barwnych, a czasem nieco przytłaczających emocji.

Historia robaczków jest owocem wyobraźni reżysera i producenta Nicky’ego Phelana, który pomagał kiedyś mamie w pracy przedszkolnej. Doświadczenia pozwoliły mu stworzyć serial, celebrujący radość, emocje i humor podopiecznych. Na końcu każdego odcinka widzki i widzowie mogą dołączyć do postaci we wspólnym śpiewaniu i tańczeniu, bo w „Lu i robaloskład” przedszkolne perypetie upływają w rytm piosenek.

Oglądaj „Lu i robaloskład” od 18 września w Cartoonito. Emisja codziennie o 15:30. Powtórki o 18:30 i 10:00 dnia następnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here