„Rick i Morty”, głośny serial Adult Swim, który zdobył niedawno trzecią nominację do nagrody Emmy, wraca z szóstym sezonem. Premiera nowego sezonu zaplanowana została w Polsce na 5 września nad ranem, równolegle ze światową premierą. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun nowych odcinków animacji.

„Rick i Morty” był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie. W każdym sezonie znajdziemy wyjątkowe historie, w których łączą się ze sobą bardzo różne estetyki i konwencje. Zestawienie najciekawszych odcinków to prawdziwe wyzwanie. A co czeka na w nowym sezonie?

Szalone widowisko – zwiastun nowego sezonu serialu „Rick i Morty”

Twórcy serialu zapowiedzieli wyjątkowe rozstrzygnięcia w serialu. W zwiastunie promującym nowy sezon znajdziemy jak zawsze nawiązania do prawdziwych ikon filmu, showbiznesu, polityki, a przede wszystkim szeroko pojętej popkultury. W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło.

Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie… Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty! Zobaczcie oficjalny zwiastun nowych odcinków serialu.

„Rick i Morty”, czyli serial animowany z kultowego bloku Adult Swim

Produkcje Adult Swim, między innymi „Rick i Morty”, „Uśmiechnięci przyjaciele”, „Tuca i Bertie”, „Birdgirl”, czy „Metalokalipsa”, a od niedawna także „Nastoletnia Euthanasia”dostępne są w serwisie HBO Max. Co ciekawe, serial Rick i Morty już wkrótce doczeka się rozwinięcia w formule serialu anime. Za całość będzie odpowiedzialny uznany twórca, który pracował już w tym uniwersum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here