Grupa LEGO prezentuje spektakularną interpretację legendarnego pociągu znanego z serii filmów o Harrym Potterze. Nowy zestaw LEGO Harry Potter Ekspres Hogwartu – Edycja Kolekcjonerska mierzy 118 cm długości i jest przepustką do magicznej przygody LEGO w Hogwarcie. Bogaty w szczegóły zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, model zawiera parowóz stojący na torach kolejowych z obrotową dźwignią uruchamiającą koła napędowe, wagon z węglem, wagon pasażerski ze świecącymi klockami oraz rewelacyjną replikę peronu 9 i ¾.

Jeszcze więcej magii! W tym zestawie znajduje się imponująca liczba dwudziestu minifigurek inspirowanych uwielbianymi przez fanów momentami z filmów, w tym wielkie trio – Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Granger i nie tylko.

Odkryj na nowo kultowe sceny z filmów, które rozgrywają się w pociągu lub na znanym peronie, podczas budowania magicznego świata LEGO Harry Potter. Zestaw przeniesie każdego budowniczego w podróż od momentu, gdy Harry, Ron i Hermiona spotykają się po raz pierwszy w filmie Harry Potter i Kamień Filozoficzny, aż do momentu, gdy Albus Severus Potter idzie do Hogwartu w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2.

Filmy o Harrym Potterze rozpalają w nas wszystkich to wyjątkowe uczucie magii. Pracując nad tym zestawem, chcieliśmy urzeczywistnić różne momenty z poszczególnych filmów z serii. Niezależnie od tego, czy Twoim ulubionym momentem jest kultowa scena, gdy słynne trio spotyka się po raz pierwszy w pociągu, czy sytuacje z późniejszych części, ten zestaw naprawdę przywołuje zaklęte wspomnienia z filmów o Harrym Potterze, komentuje Marcos Bessa, jeden z głównych projektantów Grupy LEGO.

Zestaw LEGO Harry Potter™ Ekspres do Hogwartu™ Edycja Kolekcjonerska będzie dostępny od 31 sierpnia 2022 r. w sklepach LEGO i na stronie www.lego.com/howarts-express w cenie 2 399,99zł.

LEGO HARRY POTTER EKSPRES DO HOGWARTU EDYCJA KOLEKCJONERSKA (76405)

  • Wiek: 18+
  • Wymiary modelu:
    • Długość: 118cm
    • Szerokość: 20,8cm
    • Wysokość wraz ze stacją: 26,8cm
  • 5129 elementów
  • Cena: 2 399,99zł

# # #

O Grupie LEGO

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych projektantów i konstruktorów poprzez zabawę. System zabawy LEGO, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko to, co potrafią sobie wyobrazić.

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.LEGO.com.

O Warner Bros. Consumer Products:

Warner Bros. Consumer Products (WBCP), część Warner Bros. Discovery Global Brands and Experiences, rozszerza potężne portfolio marek i franczyz rozrywkowych firmy na styl życia fanów na całym świecie. WBCP współpracuje z najlepszymi licencjobiorcami na całym świecie, oferując wielokrotnie nagradzane zabawki, modę, dekoracje wnętrz i wydawnictwa inspirowane największymi franczyzami Warner Bros., takimi jak DC, Wizarding World, Looney Tunes, Hanna-Barbera, Game of Thrones, Cartoon Network i Adult Swim. Dzięki innowacyjnym globalnym programom licencyjnym i merchandisingowym, inicjatywom detalicznym oraz partnerstwu promocyjnemu, WBCP jest jedną z wiodących organizacji licencyjnych i merchandisingowych na świecie.

O Wizarding World:

Odkąd Harry Potter wyruszył ze stacji King’s Cross na peronie dziewięć i 3/4, jego niesamowite przygody odcisnęły wyjątkowy i trwały ślad w kulturze popularnej. Osiem przebojowych filmów o Harrym Potterze opartych na oryginalnych opowiadaniach J.K. Rowling sprawiło, że magiczne historie ożyły i dziś Wizarding World jest uznawany za jedną z najbardziej lubianych marek na świecie.

Reprezentując rozległe, połączone ze sobą uniwersum, obejmuje również trzy wspaniałe filmy Fantastyczne Zwierzęta, Harry Potter i Przeklęte Dziecko – wielokrotnie nagradzane przedstawienie sceniczne, najnowocześniejsze gry wideo i mobilne od Portkey Games, innowacyjne produkty konsumpcyjne, ekscytujące rozrywki na żywo (w tym cztery parki tematyczne) i wnikliwe wystawy.

Rozszerzające się portfolio wycieczek i sprzedaży detalicznej Wizarding World należących do Warner Bros. obejmuje również flagowy Harry Potter New York, Warner Bros. Studio Tour London – The Making of Harry Potter, Warner Bros. Studio Tour Tokyo oraz sklepy detaliczne Platform 9 3⁄4.

The Wizarding World nadal ewoluuje, aby zapewnić fanom Harry’ego Pottera świeże i ekscytujące sposoby zaangażowania. Dla światowej społeczności fanów, a także dla przyszłych pokoleń, zaprasza wszystkich do zwiedzania i odkrywania magii dla siebie.

WIZARDING WORLD i wszystkie powiązane znaki towarowe, postacie, nazwy i oznaczenia są © & ™ Warner Bros. Entertainment Inc. Prawa wydawnicze © JKR. (s22)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here