Produkcje Adult Swim, między innymi Rick i Morty, Uśmiechnięci przyjaciele, Tuca i Bertie, Birdgirl, czy Metalokalipsa, a od dzisiaj także Nastoletnia Euthanasia, dostępne są w serwisie HBO Max.


Adult Swim to wiodący producent animacji dla dorosłych. Produkowane przez spółkę seriale zdobywają wiele nagród, biją rekordy popularności i doceniane są przez krytyków. Dzisiaj do HBO Max dodany został kolejny animowany serial Adult Swim – Nastoletnia Euthanasia (Teenage Euthanasia). Jest to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego Tender Endings, rodziny Fantasy: babci Baby, jej dorosłych dzieci wujka Pete’a i Trophy oraz nastoletniej córki Trophy, Euthanasii („Annie”).

W serwisie HBO Max dostępne są także inne produkcje Adult Swim, a wśród nich:

Birdgirlspin-off Harveya Birdmana, w którym Judy Ken Sebben znana jako Birdgirl tworzy drużynę Birdteam do walki z przestępczością. Zadaniem ekipy jest cofnięcie wszystkich niebezpiecznych decyzji poprzedniego pokolenia i powstrzymanie spustoszenia spowodowanego przez ich własne produkty, które nie zadziałały tak, jak powinny.

Metalokalipsa (Metalocalypse) – animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.

Primalhistoria jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie.

Rick i Mortywielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie.

Robot Chickenwyróżniony nagrodami Emmy satyryczny format autorstwa Matthew Senreicha i Setha Greena wykonany animacją poklatkową.

Samuraj Jackw odległej przeszłości japoński samuraj wyrusza na misję pokonania złego, zmiennokształtnego czarodzieja Aku. Niestety nie wykonuje swojego zadania, bo zostaje przeniesiony do przyszłości, gdzie Aku cieszy się już pełnią mocy.

Tuca i Bertieanimowany serial komediowy o najlepszych ptasich przyjaciółkach – wolnomyślicielce Tuce i niepewnej Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia.

Trzy żwawe Debry (Three Busy Debras) – serial przedstawiający surrealistyczną codzienność trzech szalonych gospodyń domowych. Wszystkie trzy noszą imię Debra i mieszkają w zamożnym podmiejskim miasteczku Lemoncurd w stanie Connecticut.

Uśmiechnięci przyjaciele (Smiling Friends) – serial animowany opowiadający o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie tej pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu.

Od dzisiaj lista produkcji Adult Swim dostępnych w HBO Max jest dłuższa o kolejną pozycję. Właśnie do serwisu dodany został serial Nastoletnia Euthanasia. A już na 5 września zaplanowana została premiera nowego, szóstego sezonu serialu Rick i Morty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here