W sieci pojawiła się pierwsza grafika promująca serial animowany „Agent King”. W produkcji Netflixa Elvis Presley zostanie zwerbowany przez władze jako tajny agent. Choć nie podano daty premiery, to sama zapowiedź jest bardzo intrygująca.

Wybuchowa akcja, czyli Presley jako tajny agent

„Agent King” to animowany serial dla dorosłych Netflixa. Będzie to opowieść o tym, jak Elvis Presley zamienia biały uniform na plecak odrzutowy i zostaje tajnym agentem, aby pomóc w walce z mrocznymi siłami zagrażającymi krajowi, który kocha. W tym samym czasie będzie rozgrywać się jednak wybitna kariera wielkiego król rock’n rolla.

Nieznana twarz gwiazdy rocka – serial o Presleyu

„Odkąd był młodym chłopakiem Elvis marzył o tym, by być superbohaterem walczącym z przestępczością i ratującym świat. Będzie mógł to zrobić dzięki serialowi Agent King” – mówi Priscilla Presley, żona gwiazdora, która odpowiada za produkcję cyklu. – „Razem z Johnem Eddie jesteśmy podekscytowani współpracą z Netflixem oraz Sony Animation nad tym niesamowitym projektem i możliwością pokazania światu Elvisa, którego wcześniej nie widzieli” – deklaruje. Nieznana jest data premiery widowiska.

Nowe animacje Netflixa – „Cyberpunk”, „Dragon Age”, „He-Man”

„Agent King” będzie utrzymany w stylistyce filmów sensacyjnych z lat 70. XX wieku. Co ciekawe, w ostatnim czasie na platformie Netflix pojawiły się zapowiedzi interesujących filmów i seriali animowanych. Warto przypomnieć chociażby o produkcji „Dragon Age: Absolution”, „Cyberpunk: Edgerunners”, czy projektach z uniwersum He-Mana. W planach jest też kilka wciąż niezrealizowanych projektów, jak chociażby film, którego bohaterami będą muzycy z zespołu Gorillaz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here