„Five Nights at Freedy’s” to tytuł niezwykle oryginalnej serii horrorów, którą powinni poznać prawdziwi fani grozy. Wydawnictwo Feeria Young zapowiedziało najnowszą odsłonę cyklu. Poznajcie pierwsze szczegóły na temat książki „Kos. Five Nights At Freddy’s”. Premiera już 9 lutego.

„Kos. Five Nights At Freddy’s” – nowa odsłona kultowego cyklu

Czy jesteście gotowi na kolejną dawkę strachu? Przed wami szósta część serii Fazbear Frights z uniwersum Five Nights at Freddy’s, czyli trzy kolejne mrożące krew w żyłach opowiadania.

Jak to jest być ściganym przez własną przeszłość? Nole próbuje uniknąć konfrontacji z niewygodną prawdą i pada ofiarą potwora, który wymierza srogie kary za dawne przewinienia. Wyniszczony przez chorobę dziewięcioletni Jake spogląda wstecz, wspominając czasy, zanim zachorował, i wyobraża sobie, co by było, gdyby wyzdrowiał…. Toby zaś zrobi naprawdę wszystko, by udowodnić swoją wartość oschłemu ojcu i aroganckiemu bratu… co przyniesie fatalne konsekwencje.
Ten świat nie wie, co to przebaczenie.

Poznajcie 5 powodów, aby poznać „Five Nights at Freedy’s”

Wydawnictwo Feeria Young specjalizuje się w książkach – nie tylko młodzieżowych – które bazują na popularnych uniwersach. Jedną z propozycji jest na przykład książka „Slayer. Ostatnia pogromczyni”, czyli historia osadzona w świecie „Buffy: Postrach Wampirów”. „Five Nights at Freedy’s” to z kolei oryginalna produkcja z gatunku horrorów, przygotowana przez niezależnego twórcę Scotta Cawthona. Oto 5 głównych powodów, aby poznać książkową serię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here