Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność zaprezentować najnowszy zwiastun zapowiadający nadchodzący tytuł od studia Guerrilla – Horizon Forbidden West. Dzięki niemu gracze poznają nowych bohaterów, którzy pojawią się w nowym rozdziale przygód Aloy. Gra zadebiutuje 18 lutego 2022 roku i będzie dostępna wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Nowy rozdział w życiu Aloy

Czy Aloy pokona niebezpieczeństwa dziczy i upora się z przewinieniami z przeszłości, aby ocalić umierającą planetę? Czy podoła wyzwaniu jakim jest kończąca świat zaraza? Odpowiedzi na te pytania gracze będą mogli poznać 18 lutego. Ale już teraz studio Guerrilla zapewnia, że bohaterka kultowej gry nie będzie samotnie mierzyć się z wyzwaniami, jakie czyhają w Horizon Forbidden West. Dołączą do niej zarówno nowi, jak i znani towarzysze, w tym Varl i Erend, a także nowi sojusznicy, jak Zo, Alva oraz Kotallo.

Co więcej, już dziś wszyscy fani świata Horizon mogą zapoznać się z wyjątkowymi grafikami z nadchodzącego tytułu, w tym z niektórymi z najniebezpieczniejszych maszyn, jakie napotka na swojej drodze Aloy. Gracze poznają również takie postacie jak Sylens, Hekarro, wodza plemienia Tenakth czy tajemniczą Tildę, która ma związek ze starożytną przeszłością.

Sony Interactive Entertainment – informacje

Uznawana za światowego lidera rozrywki interaktywnej i cyfrowej firma Sony Interactive Entertainment (SIE) jest odpowiedzialna za markę PlayStation® i związaną z nią rodziną produktów i usług. Innowacyjne rozwiązania PlayStation są dostępne na rynku od chwili premiery oryginalnego systemu PlayStation, która miała miejsce w Japonii w 1994 roku. Rodzina produktów i usług PlayStation obejmuje PlayStation®4, PlayStation®VR, PlayStation®Vita, PlayStation®3, PlayStation™Store, PlayStation®Plus, PlayStation™Video, PlayStation™Music, PlayStation™Now, PlayStation™Vue oraz cenione gry PlayStation oferowane przez firmę SIE Worldwide Studios. Firma SIE, której główna siedziba znajduje się w kalifornijskim San Mateo, jest należącą w całości do Sony Corporation filią tej firmy, prowadzącą działalność na całym świecie i mającą siedziby lokalne w Kalifornii, Londynie i Tokio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here