Uwaga, uwaga, nadajemy komunikat specjalny! Gąbkastyczna, podwodna przygoda od THQ Nordic pod tytułem SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake otrzyma wersję na najnowszą generację konsol już 16 października 2023 roku!

Pewnie ciekawi was co konkretnie jest tu nowego? Zbadaliśmy to: ci, którzy już posiadają grę, otrzymają bezpłatną aktualizację do nowej generacji! Poza tym wygląda na to, że pojawią się dodatkowe aktualizacje:

PlayStation 5 i PlayStation 4:

– Nowy tryb fotograficzny! Wybierz jeden z 19 filtrów, aby twoje zdjęcia były naprawdę wyjątkowe!
– Nowe kostiumy
– Król Dublon za zbieranie monet
– Pluszowy Gaciuś za odblokowanie wszystkich nagród
– Ulepszenia
– Wsparcie dla głośnika w kontrolerze DualSense podczas podnoszenia przedmiotów
– Wsparcie dla adaptacyjnych efektów “Trigger” w kontrolerze DualSense podczas używania dmuchawy i liny z hakiem

Xbox Series X|S i Xbox One:

– Nowy tryb fotograficzny! Wybierz jeden z 19 filtrów, aby twoje zdjęcia były naprawdę wyjątkowe!
– Nowe kostiumy
– Król Dublon za zbieranie monet
– Pluszowy Gaciuś za odblokowanie wszystkich nagród

PC (Steam, GOG, Epic Games Store)

– Nowy tryb fotograficzny! Wybierz jeden z 19 filtrów, aby twoje zdjęcia były naprawdę wyjątkowe!
– Nowe kostiumy
– Król Dublon za zbieranie monet
– Pluszowy Gaciuś za odblokowanie wszystkich nagród

Poprawki dostępne na wszystkich platformach:

– Poprawiony rzadki błąd, gdy zapisywanie stanu gry przestawało działać
– Poprawiono błąd, gdy czas gry nie zatrzymywał się przy wyświetlaniu ekranów ładowania
– Mnóstwo innych drobnych poprawek błędów poprawiających stabilność i grywalność

A teraz wróćmy do tego, co się wydarzyło! Spongebob i Patryk wywołali chaos w Bikini Dolnym: niewinni mieszkańcy i ważne obiekty zniknęły w przedziwnych, magicznych portalach!

Czy nasi bohaterowie dzielnie stawią czoła licznym niebezpieczeństwom fantastycznych Światów Życzeń? Czy uratują swoich przyjaciół i sprowadzą ich bezpiecznie do domu? Wreszcie, czy Kubeł Pomyj poda dla odmiany coś jadalnego? Bikini Dolne liczy na was! Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, sprawdźcie materiał prosto z miejsca wydarzenia:

Gra SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake znajduje się w przygotowaniu na konsole PlayStation®5 i Xbox Series X|S™, natomiast wersja na platformy PC, PlayStation®4, Xbox One i Nintendo Switch™ jest już dostępna w sprzedaży w polskiej wersji językowej (z dubbingiem oraz napisami).

Od premiery 17 lipca 1999 roku, SpongeBob Kanciastoporty jest najchętniej oglądanym serial animowany przez 22 lata z rzędu, tworząc uniwersum ukochanych postaci, popularne hasła i memy, filmy kinowe, produkty konsumenckie, nagrodzony Tony musical na Broadwayu, oraz międzynarodową rzeszę fanów. SpongeBob to jedna z najpopularniejszych marek w historii Paramount International, oglądana w ponad 170 krajach, tłumaczona na ponad 29 języków i mająca średnio ponad 100 milionów widzów co kwartał. SpongeBob Kanciastoporty został stworzony przez Stephena Hillenburga i wyprodukowany przez Nickelodeon w Burbank w Kalifornii. Kreskówka jest kroniką morskich i czasem nonsensownych przygód SpongeBoba, nieuleczalnego optymisty i rzetelnej gąbki morskiej i jego podwodnych przyjaciół.

Spełniające życzenia Syrenie Łzy w rękach SpongeBoba i Patryka… Co mogłoby pójść nie tak? Jasne, sama struktura wszechświata może się rozlecieć, otwierając portale do Światów Życzeń pełnych rycerzy, kowbojów, piratów i prehistorycznych ślimaków. To jednak nic, z czym nasza ulubiona gąbka by sobie nie poradziła, dysponując odpowiednim kosmicznym kostiumem! Każdy tańczy w rytm Cosmic Shake!

Główne cechy gry:

– Odblokuj klasyczne i nowe umiejętności platformowe, takie jak Haczykowa Huśtawka czy Karate Kop
– Wykorzystaj ponad 30 czadowych kostiumów, w tym ŚlimakoBoba i GąbkoGacusia
– Odwiedź 7 różnych Światów Życzeń, takich jak Dzikie Meduzowe Pola czy Halloweenowe Kamienne Dno
– Zanurz się w bulgoczących podśmiechujkach SpongeBoba i jego kumpla Balonowego Patryka
– Spotkaj wszystkich ulubionych mieszkańców Bikini Dolnego z serialu animowanego, którym głosu użyczają oryginalni aktorzy
– Zupełnie nowa ścieżka dźwiękowa od kompozytorów pracujących przy Battle for Bikini Bottom + dziesiątki piosenek z serialu!
– Pozuj wraz z najlepszym bąbelkowym kumplem w nowym trybie fotograficznym! Do wyboru masz 19 różnych filtrów, dzięki którym każde zdjęcie będzie unikatowe!
– Dwa nowe kosmiczne stroje czekają! Zyskaj kostium „Król Dublon” za zbieranie monet, a po odblokowaniu wszystkich nagród pochwal się kostiumem „Pluszowy Gacuś”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here