Już w najbliższą środę 26 stycznia Wydawnictwo Olesiejuk wraz z zaproszonym na wydarzenie Wydawnictwem Egmont przedstawią plany wydawnicze na nadchodzący rok. Podczas transmisji na żywo fani „Star Wars” zapoznają się z książkowym i komiksowym rozkładem galaktycznej jazdy.

Nadszedł czas, aby poznać kosmiczne zapowiedzi na 2022 rok

Transmisja online rozpocznie się o 18:00 i według planu udostępnionego w wydarzeniu na Facebooku, potrwa do 20:00. W pierwszej części Wydawnictwa przedstawią zapowiedzi na 2022. W drugiej odbędzie się rozmowa online z gośćmi – tłumaczami i redaktorami – m.in. z Anną Hikiert-Berezą i Jackiem Drewnowskim. Spotkanie poprowadzi Michał Madanowicz, znany fanom i fankom Star Wars z YouTube’owego kanału „Wściekłe Wąsy”. Data transmisji nie jest przypadkowa. To właśnie 26 stycznia ukaże się pierwsza w 2022 roku książka ze świata Star Wars – druga część „Eskadry Alfabet” – „Puste słońce”.

Spotkanie będzie można obejrzeć na profilach Facebookowych Wydawnictwa Olesiejuk i Księgarń Świat Książki, które wspierają wydarzenie i są głównym dystrybutorem książek tego wydawcy. Transmisje odbędą się także na kanałach Wydawnictwa Olesiejuk i sieci księgarń na YouTube. Pełne informacje w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1244124366074694

Plan spotkania:

18:00-18.45 – zapowiedzi powieści i innych tytułów oraz komiksów Star Wars na 2022 rok. Plany wydawnicze przedstawią Rafał Przyborowski (Wydawnictwo Olesiejuk) oraz Tomasz Kołodziejczak (Wydawnictwo Egmont),

18.45-20:00 – rozmowa online z gośćmi: tłumaczki Anna Hikiert-Bereza i Marta Duda-Gryc, tłumacz Krzysztof Kietzman, redaktorka Magda Kozłowska, tłumacz i redaktor Jacek Drewnowski.

„Star Wars Wielka Republika. Światło Jedi” – czym jest nowy kanon?

Członkowie Zakonu Jedi i mroczni Lordowie Sithów – odwieczna walka dobra ze złem. Siła miłości i przekleństwo nienawiści. Uniwersum „Star Wars” to kosmiczna baśń, która jest opowiadana od wielu dekad. Dokładnie 4 maja, w Światowy Dzień „Gwiezdnych wojen”, Wydawnictwo Olesiejuk rozpoczęło nowy rozdział kultowej sagi. Premiera książki „Światło Jedi” Charlesa Soule’a to zapowiedź literackiego projektu „Star Wars: Wielka Republika”. Dlaczego warto poznać nowe historie? Poznajcie historię nowego kanonu.

Nowe historie w kosmicznym uniwersum „Star Wars” 

Czy wiecie, że wytwórnia Lucasfilm oraz platforma Disney+ zapowiedziały niezwykły serial animowany „Star Wars: Visions”! Zobaczcie zwiastun oryginalnego projektu, którego realizacją zajęli się mistrzowie specjalizujący się w anime. Moc jest w tym silna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here