Fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów animacji z wytwórni Disney/Pixar! W sieci pojawił się zwiastun nowego filmu z amerykańskiego studia. Zobaczcie pierwszą zapowiedź opowieści „To nie wypanda”. Familijne widowisko to jednak nie jedyna premiera, na którą warto czekać. W planach są chociażby nowe „Auta”.


Dorastanie to potworność, czyli zwiastun animacji „To nie wypanda”!

„To nie wypanda” jest opowieścią o 13-letniej Mei Lee, pozornie zwyczajnej bohaterce, która zmaga się ze swoim dojrzewaniem. Dziewczynka cierpi na bardzo nietypową przypadłość – Mei zmienia się w gigantycznym czerwoną pandę, gdy tylko się ekscytuje lub stresuje. Stres jest nieodłącznym elementem życia nastolatki. Co z tego wyniknie? Zobaczcie sami!

Film został wyreżyserowany przez Domee Shi wyreżyserowała film, która na swoim koncie posiada Oscara za animowany film krótkometrażowy pod tytułem „Bao”. Animacja w odróżnieniu od ostatniego hitu, czyli „Co w duszy gra” dostanie w pełni kinową dystrybucję. Premiera planowana jest na 2022 rok.

Disney/Pixar, czyli historie, które łącza pokolenia

Animowane filmy z legendarnej wytwórni Disneya i Pixar potrafią łączyć całe pokolenia. „Król Lew”, „Alicja w Krainie Czarów”, „101 dalmatyńczyków”, „Aladyn” czy „Piękna i Bestia” to niezapomniane historie. Książkowe wersje kultowych bajek, które na polskim rynku ukazały się za sprawą starań Wydawnictwa Olesiejuk, to propozycja zarówno dla nowych fanów, jak również wielbicieli kultowych bajek. Dlaczego? Oto 5 głównych powodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here