Zmyślne iluzje. Magiczne niespodzianki. Westchnięcia, oklaski, brawa! Czarodziejskie występy potrafią być doprawdy urzekające. Nie inaczej jest w przypadku „Presto”, kolejnej perełki z wytwórni Pixar! Wcześniej mieliśmy okazję poznać między innymi „Ptasie sprawki”, a także niezwykle uroczą „Lawę”.


Magiczne tarapaty

Słodki królik jest własnością wielkiego magika Presto. Mistrz jednak nie traktuje najlepiej swojego pupila. Zwierzę często niedojada. Pewnego dnia zdesperowany królik postanawia przechytrzyć właściciela i zrobić wszystko, żeby dostać upragnioną marchewkę i w końcu zjeść posiłek, jak należy… „Presto” to zwariowana opowieść o czarowniku i jego pociesznym pupilu, którzy zaczynają grać ze sobą w kotka i myszkę.

Animacja była wyświetlana w kinach wraz z pełnometrażową animacją studia Pixar – Wall.E. Reżyserią zajął się Doug Sweetland, autor między innymi „Bocianów”! Lubicie krótkometrażówki? Koniecznie sprawdźcie „Lawę” czy „La Lunę”! Jako ciekawostkę warto dodać, że stylistyka napisów początkowych („Walt Disney Pictures Presents” oraz „A Pixar Animation Studios Cartoon”) to hołd dla animowanych czołówek Disneya z lat ’40 i ’50 ubiegłego wieku. A teraz czas na odrobinę magii…

Wytwórnia Pixar zapowiada kolejne animacje

Okazuje się, że amerykańska wytwórnia nie zwalnia tempa i zapowiada kolejne animowane widowiska! W przyszłości pojawi się między innymi nowy film z uniwersum „Toy Story”! A to dopiero początek niespodzianek. Zobaczcie, jakie atrakcje przygotowano na nas w najbliższym czasie. Przy okazji warto dodać, że w księgarniach jakiś czas temu pojawiły się ilustrowane książeczki dla najmłodszych, które koncentrują się na bohaterach kultowych animacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here