Kubuś Puchatek, symbol kina familijnego, bohater znany z klasycznych animacji, powróci w nowym filmie! Projekt będzie stanowić prequel opowiadający o wydarzeniach sprzed historii znanej z klasycznej serii książek. A.A. Milne’a. A jak już jesteśmy przy literaturze… poznajcie całkiem nową odsłona przygód Kubusia Puchatka, nawiązująca stylem i ilustracjami do kultowego pierwowzoru A.A. Milne’a i E.H. Sheparda.

Kubuś Puchatek, czyli ikona popkultury

Kubuś Puchatek to kultowa postać z literatury dziecięcej, pluszowy miś stworzony przez brytyjskiego pisarza Alana Alexandra Milne’a. Podobnie jak i wiele innych postaci z książek wspomnianego artysty, także Kubuś został nazwany imieniem jednej z zabawek Christophera Robina Milne’a, syna wybitnego pisarza. Chyba najbardziej powszechnie znaną wersją Kubusia odwzorowano w serialu „Nowe przygody Kubusia Puchatka”, o którym pisaliśmy na portalu. Teraz doczekamy się zupełnie nowej wersji.

Nowa wersja znanych historii

Tymczasem warto zapoznać się z książką „Opowiastki dla najmłodszych. Kubusie przygody. Disney” – wybierzcie się w nostalgiczną podróż do niezwykłego Stumilowego Lasu, w którym zwierzęta mówią ludzkim głosem, pomagają sobie nawzajem, spierają się i godzą. Bo nie ma niczego piękniejszego niż przyjaźń na dobre i złe.

Rymowana opowiastka przenosi czytelnika do Stumilowego Lasu, w którym Kubuś i Krzyś cieszą się swoim towarzystwem, ale tego dnia co i raz mają wrażenie, że ktoś chce do nich dołączyć… Pełna wdzięku książeczka to idealny prezent dla każdego, kto darzy miłością, albo sentymentem, czarowny świat Kubusia i jego przyjaciół.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here