Znasz kogoś, kto uwielbia świat Cyberpunka? Czy szukasz prezentu dla fana książek i filmów ze świata fantastyki, a szczególnie science-fiction? Potrzebujesz inspiracji na oryginalny upominek? Postanowiliśmy przygotować specjalny poradnik prezentowy dla wszystkich miłośników gry „Cyberpunk 2077” – książek, komiksów, planszówek i RPG. Zaczynamy! Oto najlepsze prezenty dla fanów, dzięki którym będziecie mogli znaleźć coś specjalnego na każdą okazję.

Cyberpunk 2077, czyli bestsellerowy tytuł studia CD Projekt Red

Świat przyszłości, w którym technologiczne wszczepy są na porządku dziennym, a gangsterskie porachunki rozgrywają się w futurystycznej wizji świata… „Cyberpunk 2077” jest pierwszoosobową grą RPG z otwartym światem, wzbogaconą o elementy FPS-ów. Za jej stworzenie odpowiada polskie studio CD Projekt RED, które zdobyło międzynarodową sławę dzięki bestsellerowemu cyklowi „Wiedźmin”. Tytuł oparto na licencji „Cyberpunka 2020” – gry fabularnej stworzonej w 1990 roku przez Mike’a Pondsmitha. Absolutnie rewelacyjna historia, w której można się zatracić na bardzo długi czas…

https://bit.ly/Prezentownik_Gra_Cyberpunk_2077

„Bez przypadku”, pierwsza oficjalna powieść w świecie „Cyberpunk 2077

Powieść Rafała Kosika osadzona w uniwersum bestsellerowej gry „Cyberpunk 2077”, stworzonej przez polskie studio CD Projekt Red. „Bez przypadku” to turnpager, pełen zwrotów akcji thriller science-fiction. Rafał Kosik, współscenarzysta serialu anime „Cyberpunk: Edgerunners” miesza cyberpunk z romansem i sensacją i zabiera nas do przyszłości, w której zacierają się granice pomiędzy człowiekiem a technologią. Porusza najgorętsze dziś tematy: niebezpieczeństw ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w światy wirtualne, eksploracji granic ludzkiego poznania. Absolutnie doskonała rozrywka, która poszerza doświadczenie płynące z gry.

https://bit.ly/Prezentownik_Książka_Cyberpunk_Bez_Przypadku

Komiksowy uniwersum „Cyberpunk 2077”, czyli międzynarodowy projekt wydawniczy

Unikalna, bezkompromisowa wizja świata. Popkulturowe nawiązania, gatunkowe eksperymenty. A wszystko w formule sztuki komiksowej. Czy wiecie, że Bartosz Sztybor i Krzysztof Ostrowski zostali pierwszymi twórcami z Polski, którzy zdobyli Nagrodę Hugo? Statuetkę w kategorii „Najlepsza opowieść graficzna lub komiks” przyniósł im „Cyberpunk 2077: Sny wielkiego miasta”, czyli historia osadzona w świecie popularnej gry stworzonej przez CD Projekt RED. Na komiksowe uniwersum „Cyberpunk 2077” składają się zresztą bardzo zróżnicowane albumy, które współtworzą artyści z całego globu. Dobrym pomysłem na początek jest „Trauma Team” – pierwszy z serii komiksów powiązanych z grą komputerową „Cyberpunk 2077”. Komiks nie wymaga znajomości świata gry, ale może stanowić doskonałe wprowadzenie do realiów kalifornijskiego Night City.

https://bit.ly/Prezentownik_Komiks_Cyberpunk_2077

Poznajcie kultowy system RPG – geneza Cyberpunk 2077

„Cyberpunk RED” to najnowsza edycja słynnej gry fabularnej, której akcję osadzono w mrocznej przyszłości. Podręcznik zawiera wszystko, czego potrzeba, by przeżyć przygody w powojennym świecie Czasu Czerwieni. Nie bój się ryzykować, graj o wysoką stawkę i zbieraj wielkie nagrody. Bądź akcją, wszczynaj bunty, rozpal płomienie! Nigdy nie jedź powoli, jeśli możesz wytyczać nowe szlaki. Zainteresowani? Rozgrywka w ramach systemu RPG to zupełnie niezwykłe doświadczenie, dzięki któremu na nowo można poznać kultowe uniwersum znane zarówno z gier, książek, komiksów czy animacji! Przygotujcie się na kilkadziesiąt godzin fenomenalnej, rozbudowanej, wielowątkowej rozgrywki.

https://bit.ly/Prezentownik_RPG_Cyberpunk

Legendarny Johnny Silverhand – kolekcjonerskie figury

Johnny Silverhand jest znany ze swojego buntowniczego ducha, anty-establishmentowych przekonań i rockowej osobowości. Często kojarzony jest ze swoją ikoniczną cybernetyczną ręką i okularami przeciwsłonecznymi. Figurka kultowego bohatera to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich fanów Cyberpunk 2077. Niezwykle bogate uniwersum oferuje graczom możliwość eksploracji rozległego i nieco apokaliptycznego miasta, wykonywania różnych misji oraz podejmowania decyzji, które mają wpływ na fabułę i zakończenie gry. V staje się centralną postacią, która wpływa na losy Night City.

https://bit.ly/Prezentownik_Figurki_Cyberpunk

Bluzy ze świata kultowej gry Cyberpunk 2077

Tożsamość fana popkultury wiąże się nie tylko z określonym doświadczeniem, którego źródłem może być gra, serial czy książka, lecz także określonym stylem. Bluzy ze świata Cyberpunk 2077 to idealny pomysł na prezent! Nadruki umieszczone na bluzach są nie tylko stylowe, ale także bardzo oryginalne. Każda bluza ma swój unikalny motyw graficzny, który odwołuje się do klimatu cyberpunku i futurystycznej wizji świata. Bluzy z kapturem są świetnym wyborem na prezent dla miłośników cyberpunku i nowoczesnej kultury. Zainteresowani? Sprawdźcie sami!

https://bit.ly/Prezentownik_Bluzy_Cyberpunk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here