Studio Toei Animation zapowiedziało nowy serial anime zatytułowany „Dragon Ball Daima”. W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun. Znamy także datę premiery. Nad całością czuwa Akira Toriyama, czyli legendarny twórca serii „Dragon Ball”.

„Dragon Ball” Legendarna seria znana za sprawą mangi i anime

„Dragon Ball” to bestsellerowa seria znana za sprawą komiksów, seriali i filmów, która od dawna łączy miliony fanów na całym świecie. „Dragon Ball” to prawdziwy fenomen współczesnej kultury popularnej. Twórcą fantastycznego świata jest Akira Toriyama, który rozwija również nowe projekty.

Pierwsze zeszyty serii „Dragon Ball” zaczęły się ukazywać jeszcze w 1984 roku. Manga doczekała się również adaptacji pod postacią kultowego anime, które niedawno ponownie pojawiło się w polskiej telewizji. W przyszłym roku doczekamy się z kolei zupełnie nowej animacji osadzonej w tym uniwersum.

„Dragon Ball Daima” – zapowiedź nowego serialu animowanego!

Akcja nowego serialu będzie rozgrywać się pomiędzy wydarzeniami z „Dragon Ball Z” oraz „Dragon Ball Super”. Premierę nowego anime zaplanowano na jesień 2024 roku. Będzie to opowieść o tym jak w wyniku spisku Goku i jego przyjaciele stają się ponownie dziećmi. Aby naprawić sytuację udają się do nowego świata!

Twórca kultowego anime, Akira Toriyama, zabrał głos na temat nadchodzącej serii. Uznany mangaka wyjaśnił, że nazwa „Daima” to wymyślony termin, który w języku angielskim oznaczałby coś w rodzaju zła.

Wymyśliłem historię i scenerię, a także wiele innych projektów w tym serialu. Właściwie to dokładam do tej produkcji o wiele więcej, niż zazwyczaj. Sprawy będą toczyć się bliżej tajemnic świata Dragon Ball. Mam nadzieję, że wszystkim spodobają się ten niesamowity, choć nieco inny świat! – wyznaje Toryijama.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here