„Dragon Ball” to bestsellerowa seria znana za sprawą komiksów, seriali i filmów, która od dawna łączy miliony fanów na całym świecie. Okazuje się, że już od kwietnia w ramówce Polsat Games pojawi się anime „Dragon Ball Z Kai”. Ostatnią częścią serii był pełnometrażowy film „Dragon Ball Super: Super Hero”.

Kultowe anime ponownie w Polsce!

„Dragon Ball” to prawdziwy fenomen współczesnej kultury popularny. Twórcą fantastycznego świata jest Akira Toriyama – pierwsze zeszyty serii zaczęły się ukazywać jeszcze w 1984 roku. Manga doczekała się również adaptacji pod postacią kultowego anime, które już wkrótce ponownie pojawi się w polskiej telewizji.

Dragon Ball Z Kai to tytuł anime z 2009 roku, które powstało jako specjalna reedycja „Dragon Ball Z”. Produkcja wypuszczona była z okazji dwudziestolecia powstania całej serii. Teraz trafi na Polsat Games i emitowana będzie od kwietnia.

„Dragon Ball Z Kai” od kwietnia na Polsat Games

W poniedziałek 10 kwietnia emisji doczeka się pięć pierwszych odcinków nowej/starej serii. Od następnego dnia powtórzony zostanie pierwszy odcinek i do końca tygodnia widzowie otrzymają powtórki pokazanych w poniedziałek epizodów. W programach telewizyjnych znajduje się informacja, że łącznie wyemitowanych ma być 98 odcinków serialu.

Na ten moment nie wiadomo, czy emisja odbędzie się przy pomocy lektora czy dubbingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here