Rewelacyjny news dla wszystkich fanów anime! Akira Toriyama, legendarny twórca serii „Dragon Ball”, powraca z zupełnie nową historią. Zobaczcie zwiastun anime „Sand Land”.  Premiera w Japonii datowana jest na 18 sierpnia 2023 roku.

Twórca „Dragon Balla” przedstawia nowe anime

Akira Toriyama to japoński mangaka, najbardziej znany jako autor popularnej serii „Dragon Ball”, za sprawą której stał się jednym z najpopularniejszych rysowników komiksowych na świecie. Bestsellerowa seria znana za sprawą komiksów, seriali i filmów, która od dawna łączy miliony fanów na całym świecie. Okazuje się, że już od kwietnia w ramówce Polsat Games pojawi się anime „Dragon Ball Z Kai”. Toriyama znany jest również za sprawą innych projektów, a jednym z nich pozostaje Sand Land. Premiera anime już wkrótce.

„Sand Land” – o czym jest serial?

Anime Toriyama to historia demona Beelzebuba, który razem z szeryfem Rao pracującym w małym miasteczku wyruszają na wyprawę, aby odnaleźć źródło wody. Chcą je wykorzystać do tego, by podzielić się z mieszkańcami pustynnego świata, w którym rozgrywa się fabuła. W tym uniwersum żyją demony i ludzie. Co ciekawe, „Sand Land” to pierwsza manga Toriyamy, którą stworzył po zakończeniu prac nad „Dragon Ballem”. Akira Toriyama osobiście jest zaangażowany w tworzenie serialu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here