„Stranger Things” to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, który wkrótce doczeka się finałowego sezonu. Odpowiedzialni za produkcję bracia Dufferowie zamierzają jednak rozwijać niezwykle popularne uniwersum. Aktualnie rozpoczęto prace m.in. nad serialem animowanym, który będzie emitowany na platformie streamingowej Netflix.

„Stranger Things” to popkulturowy fenomen. Amerykański serial, łączący elementy przygodowe z horrorem i science fiction, jest popkulturową laurką dla lat 80., do której chętnie nawiązują różni twórcy – na przykład autorzy książek takich jak „Hawkins Horrors. Zbiór przerażających opowieści „Stranger Things”. Już wkrótce uniwersum „Stranger Things” zostanie rozwinięte o nowe animacje.

Nowy serial w uniwersum „Stranger Things”

Szczegóły nowego serialu ze świata „Stranger Things” trzymane są w ścisłym sekrecie tajemnicy. Aktualnie wiadomo jedynie, że za sterami produkcji stanie Eric Robles, który pracował przy takich animacjach jak „Fanboy i Chum Chum” czy „Glitch Techs”. Bracia Dufferowie będą pełnić obowiązki producentów wykonawczych.

„Zawsze marzyliśmy o animacji Stranger Things” utrzymanej w duchu kreskówek z sobotnich poranków, które kochaliśmy, w czasie naszego dorastania. Możliwość spełnienia tego marzenia jest absolutnie ekscytująca. Nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni tym, co stworzyli Eric Robles i jego ekipa – scenariusze i grafiki są niesamowite, dlatego po prostu nie możemy się doczekać, kiedy się tym z Wami podzielimy! Przygoda trwa…” – deklarują w specjalnym oświadczeniu prasowym bracia Dufferowie.

„Stranger Things Tokio”, czyli projekt anime Netflixa

„Stranger Things”, pozostaje w gronie największych hitów platformy Netflix. Już niedługo doczekamy się nowych produkcji osadzonych w uniwersum. Będą to zarówno filmy oraz seriale. Jednym z projektów jest anime pod tytułem „Stranger Things Tokio”. Znamy pierwsze szczegóły!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here