Czy jesteście fanami anime? Cenicie filmy ze studia Ghibli? „Dragon Ball” to Wasze dzieciństwo? W takim razie „Mistrzowski kurs rysowania anime” jest propozycją przygotowaną specjalnie dla Was. Książka, która ukazała się za sprawą Wydawnictwa Feeria Young, to unikatowa propozycja na polskim rynku.

Sztuka, kultura, hobby – „Mistrzowski kur rysowania anime”

Rysowanie to hobby, które można rozpocząć w każdym wieku. Choć „Mistrzowski kurs rysowania anime” przygotowany jest przede wszystkim z myślą o fanach japońskich animacji, to książka będzie stanowić tak naprawdę doskonałe wprowadzenie do sztuki tworzenia własnych dzieł z różnych światów.

„Mistrzowski kur rysowania anime” to poradnik dla początkujących artystów. Książka wprowadza w świat rysunku od podstaw. Każdy rozdział poświęcony jest innemu zagadnieniu oraz wzbogacony o przejrzyste przykłady rysunków krok po kroku. Nauczysz się, jak realistycznie narysować futro, jak wydobyć walor w pejzażu czy oddać anatomię i ruch ludzkiego ciała.

Rysowanie postaci anime może być łatwe i superprzyjemne, zwłaszcza jeśli korzysta się z kultowego poradnika fanów japońskich animacji. Nieśmiałe uczennice, charyzmatyczni wojownicy, elfy, androidy i mieszkańcy równoległych światów – z pomocą tej książki przeniesiesz do rzeczywistości swoich ulubionych filmowych bohaterów. Na każdym etapie pracy otrzymasz cenne wskazówki, które przygotują cię do stworzenia autorskiego świata anime.

Poradniki rysowania mangi i anime Christophera Harta zebrały świetne recenzje i sprzedały się w milionach egzemplarzy. Teraz proponuje początkującym rysownikom najpopularniejsze modele postaci, które będą dla nich świetną inspiracją, i instrukcje krok po kroku, wyjaśniające, jak nadać swoim bohaterom ekspresję, jak narysować odpowiednią pozycję ciała, dobrać ubrania i akcesoria. Ale to nie wszystko. Wydawnictwo Feeria Young przygotowało bowiem jeszcze jedną propozycję.

Shōjo. Manga krok po kroku prowadzi wielbicieli japońskiej kreski przez tajniki rysowania komiksów opowiadających o dziewczęcych bohaterkach. Jeśli i ty uwielbiasz ten wyrazisty styl i chcesz tworzyć własne postacie i historie, to książka dla ciebie!

Dowiesz się z niej:

  • jak rysować charakterystyczne dla mangi elementy twarzy,
  • jak tworzyć przede wszystkim dziewczęce sylwetki (choć nie tylko) i oddawać emocje na portretach bohaterów,
  • jak projektować ubrania dla swoich postaci,
  • jak kolorować rysunki ręcznie i w programach graficznych,
  • jak komponować klatki komiksu,
  • jak wyglądają wszystkie etapy powstawania rysunku, od szkicu do gotowej ilustracji.

Tworzenie mang to nie lada wyzwanie, ale dzięki poradom doświadczonego rysownika zaczniesz rysować własne oryginalne projekty, uruchomisz kreatywność i dołączysz do wielkiej rodziny mangaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here