Disney/Pixar, amerykańska wytwórnia filmów animowanych, znana choćby za sprawą „Co w duszy gra” i opowieści „To nie wypanda”, zapowiedziała nową animację. W sieci opublikowano również oficjalny zwiastun historii pod tytułem „Między nami żywiołami”.

„Między nami żywiołami” – uniwersalna opowieść o emocjach w świecie żywiołów

W mieście, w którym współegzystują ze sobą żywiołaki ognia wody ziemi powietrza młoda kobieta i mężczyzna odkrywają coś elementarnego – że mimo przeciwieństw, łączy ich naprawdę bardzo wiele wspólnego… Reżyserią filmu „Elemental” zajmie się Peter Sohn. Premiera nastąpi 16 czerwca 2023 roku. Co wiemy na temat nadchodzącej historii?

Życiowe doświadczenia podstawą historii „Między nami żywiołami”

„Moi rodzice wyemigrowali z Korei na początku lat 70., aby następnie zbudować tętniący życiem sklep spożywczy na Bronksie” – powiedział reżyser. „Byliśmy wśród wielu rodzin, które wyruszyły do nowej krainy z nadziejami i marzeniami – wszyscy mieszając się w jedną wielką sałatkę złożoną z różnych kultur, języków i pięknymi małymi dzielnicami. To właśnie doprowadziło mnie do historii Między nami żywiołami”. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun produkcji.

„Nasza opowieść oparta jest na klasycznych elementach – ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu” – dodał reżyser. „Niektóre elementy mieszają się ze sobą, a inne nie. A gdyby wszystkie elementy nagle ożyły? Pytają retorycznie twórcy, którzy w ten sposób zapowiadają animowany projekt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here