Od ponad roku wiadomo, że serial „Awatar: Legenda Aanga” zostanie rozbudowany o pełnometrażowy film animowany! Będzie to początek uniwersum, które bazuje na fantastyce, baśniach, legendach i magii żywiołów. Pojawiły się właśnie nowe informacje o kolejnych produkcjach z uniwersum.

Niedawno informowaliśmy o tym, że bohaterem jednego z planowanych filmów będzie Książę Zuko. Najpewniej rozbudowany zostanie wątek matki jednego z głównych bohaterów serialu. Nie wiadomo jednak, w jakim planie czasowym rozegrana zostanie akcja filmu. Podstawą drugiej produkcji będzie mitologia świata Awatara, dzięki której będziemy mogli się dowiedzieć, skąd w świecie Aanga pojawiła się magia, a także jak wyglądała historia wcześniejszych władców żywiołów. Ale to nie wszystko.

Powstaną trzy nowe filmy z uniwersum „Awatar: Legenda Aanga”

Okazuje się, że przedstawiciele wytwórni Paramount i włodarze stacji Nickelodeon oficjalnie ogłosili, że powstaną trzy filmy animowane w uniwersum znanym z serialu „Awatar: Legenda Aanga”. Za produkcję ma odpowiadać powołane do tego Avatar Studios. Reżyserem pierwszego filmu została Lauren Montgomery, która pracowała przy oryginalnej kreskówce. Amerykańska twórczyni pracowała też przy takich serialach jak Voltron: Legendary Defender oraz „Liga Młodych”. Co ważne, Bryan Konietzko i Michael DiMartino, czyli twórcy serialu animowanego będą producentami wykonawczymi. Filmy animowane docelowo mają mieć dystrybucję kinową. Szczegóły fabuły nie są znane. Pojawiły się jednak informacje o bohaterach historii.

Kyoshi, Książę Zuko i świat znany z serialu „Awatar: Legenda Korry”.

Dziennikarze portalu Avatar News przedstawili najnowsze, choć nieoficjalne wieści na temat planowanych produkcji. Okazuje się, że pierwszy z filmów będzie koncentrować się na Kyoshi, która była często wspominana w kreskówce, ale żyła ona wiele lat przed wydarzeniami z serialu, zatem najpewniej będzie to prequel sagi. Bohaterem drugiego filmu będzie znanym fanom Zuko, co potwierdza się w wielu wcześniejszych doniesieniach. I choć nie wiadomo, o czym opowiada trzeci film, ale rozgrywać się on ma wiele lat po oryginalnej kreskówce w czasach znanych z serialu „Awatar: Legenda Korry”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here