Pinokio, niezwykły bohater, którego literackim ojcem jest Carlo Collodi, pojawiał się w wielu ekranizacjach filmowych, jak i przedstawieniach teatralnych. Jak będzie wyglądać w nowym filmie Guillermo del Toro? Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowej animacji Netflixa!


Animacja poklatkowa od mistrza fantastyki

„Pinokio” to wspólna produkcja realizowana przez Guillermo del Tora, Jim Henson Company oraz włodarzy z firmy ShadowMachine. Muzyczna animacja poklatkowa utrzymana w stylistyce dark fantasy będzie inspirowana ilustracjami wyczarowanymi przez Grisa Grimly’ego do nowego (2002) wydania powieści Carlo Collodiego. Zobaczcie niezwykłe grafiki, którym inspirowane będzie widowisko.

„Pinokio” jest jednym z najnowszych projektów platformy Netflix, która została stworzona w technice poklatkowej. Reżyserem produkcji jest nagrodzony Oscarem Guillermo del Toro. W sieci pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź filmu. Premiera przewidziana jest na grudzień 2022. W obsadzie znajdują się Ewan McGregor, David Bradley, Ron Perlman, Tilda Swinton, Christoph Waltz, Cate Blanchett, Tim Blake Nelson, Finn Wolfhard, Burn Gorman i John Turturro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here