Czym jest rodzina? W jaki sposób kształtuje się nasza wrażliwość? Co stanowi magię w naszej codzienności? „Nasze magiczne Encanto. Biblioteczka przygody. Disney” to kolejna książka, która bazuje na pełnometrażowym filmie animowanym. Poznajcie magiczną opowieść o rodzinnych wartościach, nadnaturalnej mocy i prawdziwej przygodzie. Historia ukazała się za sprawą Wydawnictwa Olesiejuk.


Zaczarowany świat Encanto – opowieść o rodzinie Madrigal

„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Przyjaźń, miłość – „Nasze magiczne Encanto” to uniwersalne wartości

W jaki sposób odkryć swoje przeznaczenie? Każdy z nas musi znaleźć drogę, dzięki której będzie realizować życiowe cele. „Nasze magiczne Encanto” to zadziwiający spektakl atrakcji, który łączy się z uniwersalnymi wartościami takimi jak przyjaźń i miłość. Gdy na rodzinnej uroczystości Mirabel doznaje apokaliptycznej wizji końca świata – wszystko się zmienia. Dziewczynka musi zrozumieć, że prawdziwa magia tkwi w każdym z nas, a ocalenie może przyjść z naprawdę zaskakującej strony.

Magia, folklor, baśń – czyli kraina fantazji w świecie Encanto

Niezwyczajna baśń, wzruszająca historia rodzinna, muzyka, czyli sztuka, która łączy się ze światem natury… „Nasze magiczne Encanto”, nowy film wytwórni Disneya, to wyjątkowo niezwykły projekty w reżyserii Byrona Howarda („Zwierzogród”, „Piorun”, „Zaplątani”)oraz Jareda Busa. Literacka wersja historii staje się zaś nie tylko ciekawą interpretacją, ale w pewnym sensie dopełnieniem całości. Książka ukazała się w ramach serii „Biblioteczka przygody”, w której znaleźć można najpiękniejsze opowieści ze świata Disneya.

„Biblioteczka przygody” to kolekcja powieści dla starszych dzieci, w której czytelnik spotka ulubione postaci i historie znane z filmów Disneya czy Pixar: Vaiana, Luca Toy Story, Kraina Lodu. Wszystkich bohaterów tych powieści łączy jedno: determinacja w podążaniu za marzeniami, przekuwanie strachu w odwagę, umiejętność szukania sprzymierzeńców i proszenia ich o pomoc. Poznajcie niektóre z tych niezwykłych opowieści.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here