Czy każdy z nas posiada prawo do zemsty? W jaki sposób wycenić ludzkie życie? Jak zrozumieć herosa, który staje się tyranem? Album „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”, inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada historię szaleństwa, jakie zawładnęło światem, gdy bohaterowie obdarzeni niemal boskimi mocami spróbowali go naprawić. Komiks ukazał się za sprawą wydawnictwa Egmont.

Dyktatura Człowieka ze Stali – oto „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”

Superman jest największym bohaterem Ziemi. Ale kiedy ginie najdroższa mu osoba, oszalały z wściekłości wymierza sprawiedliwość na własną ręką i z zimną krwią zabija człowieka odpowiedzialnego za tę zbrodnię. To wydarzenie zapoczątkuje przemianę Człowieka ze Stali. Zamiast podejmowania kolejnych prób ratowania świata… postanawia przejąć nad nim władzę. Oto fabularna podstawa komiksu „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”.

Nowe odczytanie legendy – moc Supermana, szaleństwo Jokera

Scenariusz Toma Taylora („DCeased”) oraz ilustracje takich rysowników jak Jheremy Raapack („Resident Evil”), Mike S. Miller („Game of Thrones”) gwarantują niesamowitą rozrywkę. To pierwszy tom bestsellerowej serii przedstawiającej superbohaterów z uniwersum DC w dosyć nieoczywistym świetle. Amerykańskiemu scenarzyście udało się stworzyć bezkompromisową, ale bardzo przemyślaną opowieść o tym, jak z wielką siłą łączy się odpowiedzialność. Czy każdy może pozwolić sobie na prawo do zemsty?

Demony szaleństwa – „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”

Ostatni Syn Kryptona siłą zaprowadza pokój na Ziemi, nie licząc się z nikim i z niczym. Tylko jeden człowiek stoi między Supermanem a władzą absolutną: Batman. Mroczny Rycerz użyje wszelkich dostępnych mu metod, aby powstrzymać swojego byłego przyjaciela przed zniszczeniem świata. Kto przyłączy się do bezwzględnej krucjaty Supermana przeciwko przestępczości, a kto opowie się po stronie buntu u boku Batmana? Twórcom udało się zrealizować bardzo niejednoznaczną opowieść, w której zredefiniowano istotę superbohaterów. W każdym z nich mogą zbudzić się demony szaleństwa.

Animacja na podstawie bestsellerowej gry i komiksu

Czy wiecie, że „Injustice” będzie nowym filmem animowanym z kinowego uniwersum DC? W sieci pojawiło się oficjalne zdjęcie promocyjne, jak również zarys fabuły. Superman, Batman i Wonder Woman wystąpią w zupełnie nowych rolach. Tymczasem Superman, jeden z najsłynniejszych superbohaterów DC Comics, już wkrótce dostanie nowy serial animowany. „My Adventures with Superman” będzie nowym projektem HBO Max oraz Cartoon Network. Znamy pierwsze szczegóły projektu.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here