Czy wiecie, że „Injustice” będzie nowym filmem animowanym z kinowego uniwersum DC? W sieci pojawiło się oficjalne zdjęcie promocyjne, jak również zarys fabuły. Superman, Batman i Wonder Woman wystąpią w zupełnie nowych rolach. W niedalekiej przyszłości doczekamy się kilku ciekawych adaptacji komiksowych historii, a na polskim rynku za sprawą wydawnictwa Egmont niedługo ukaże się album „Injustice. Bogowie pośród nas. Rok pierwszy”.


„Batman: Długie Halloween”, a potem „Injustice”

Okazuje się, że po premierze Batman: The Long Halloween, Part Two” kolejnym filmem animowanym z bohaterami DC będzie „Injustice” oparty na serii gier. Injustice: Gods Among Us to bijatyka wyprodukowana przez amerykańskie studio NeteherRealm. Deweloper znany jest z udanego restartu serii Mortal Kombat, który tchnął nowe życie w podupadającą markę. Założycielem i szefem studia jest Edward J. Boon, pomysłodawca i twórca większości gier z cyklu Mortal Kombat. Już wkrótce na polskim rynku ukaże się z kolei komiks osadzony w uniwersum.

„Injustice. Bogowie pośród nas. Rok pierwszy” – nowa wizja superbohaterów

Superman jest największym bohaterem Ziemi. Ale kiedy ginie najdroższa mu osoba, oszalały z wściekłości wymierza sprawiedliwość na własną ręką i z zimną krwią zabija człowieka odpowiedzialnego za tę zbrodnię. To wydarzenie zapoczątkuje przemianę Człowieka ze Stali. Zamiast podejmowania kolejnych prób ratowania świata… postanawia przejąć nad nim władzę. Ostatni Syn Kryptona siłą zaprowadza pokój na Ziemi, nie licząc się z nikim i z niczym. Tylko jeden człowiek stoi między Supermanem a władzą absolutną: Batman. Mroczny Rycerz użyje wszelkich dostępnych mu metod, aby powstrzymać swojego byłego przyjaciela przed zniszczeniem świata. Kto przyłączy się do bezwzględnej krucjaty Supermana przeciwko przestępczości, a kto opowie się po stronie buntu u boku Batmana?

Komiks inspirowany grą wideo

Album „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”, inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada historię szaleństwa, jakie zawładnęło światem, gdy bohaterowie obdarzeni niemal boskimi mocami spróbowali go naprawić. Scenariusz Toma Taylora („DCeased”) oraz ilustracje takich rysowników jak Jheremy Raapack („Resident Evil”), Mike S. Miller („Game of Thrones”) gwarantują niesamowitą rozrywkę. To pierwszy tom bestsellerowej serii przedstawiającej superbohaterów z uniwersum DC, jakich nigdy wcześniej nie widzieliście! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach w formie cyfrowej jako „Injustice: Gods Among Us” #1-36, a później drukowanej jako „Injustice: Gods Among Us” #1-12 i „Injustice: Gods Among Us Annual” #1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here