„Creepshow” powstał na podstawie kultowej komedii grozy z 1982 roku w reżyserii George’a Romero zrealizowanej według scenariusza Stephena Kinga. Producentem wykonawczym serialu jest Greg Nicotero, współtwórca „Fear the Walking Dead”. W ramach całości zobaczymy specjalny odcinek animowany!


„Creepshow” powraca! Fantastyka grozy w komediowej formule

AMC ogłosiło datę polskiej premiery 2. sezonu „Creepshow” – serialowej antologii utrzymanej w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule. Serial będzie emitowany od 29 lipca o 22:00 na antenie AMC. 2. sezon składa się z pięciu mrożących krew w żyłach odcinków, emitowanych w każdy czwartek od 29 lipca do 26 sierpnia, a 2 września stacja pokaże animowany odcinek specjalny, który powstał na bazie opowiadań Stephena Kinga i Joego Hilla.

Słynny komiks zostaje ożywiony w krótkich historiach przedstawiających wszystko, co straszne i przerażające – od morderstw poprzez przeróżne potwory i monstra, aż do niewytłumaczalnych i nadprzyrodzonych zjawisk. Nigdy nie wiadomo, co się czai na kolejnej stronie…

W nowym sezonie „Creepshow” na ekranie pojawiają się takie gwiazdy jak Ali Larter (​„Rekrut”), Ryan Kwanten (​„Czysta krew”), Barbara Crampton (​„Reanimator”), C. Thomas Howell​(„Zabójcze umysły”), Denise Crosby (​„Star Trek: Następne pokolenie”), Breckin Meyer ​(„Robot Chicken”), Ted Raimi („Martwe zło”), Iman Benson (​„BlackAF”), Kevin Dillon​(„Ekipa”), Eric Edelstein (​„Miedzy nami, misiami”), Justin Long („Szklana pułapka 4.0”), D’Arcy Carden („Dobre miejsce”) oraz Molly Ringwald („Klub Winowajców”).

W specjalnym odcinku animowanym, na antenie 2 września o 22:00, usłyszymy głos Kiefera Sutherlanda („24 godziny”) oraz Joey King („The Kissing Booth”). W ramach świętowania Halloween powstał specjalny kreskówkowy epizod „Creepshow”, w którym opublikowano dwie samodzielne historie. Pierwsza oparta jest o tekst Stephena Kinga „Szkoła przetrwania” ze zbioru „Szkieletowa załoga”, druga o opowiadanie Joe Hilla „Tweety z cyrku umarłych” z książki „Gaz do dechy”.

„Creepshow” to serial produkcji Cartel we współpracy z Monster Agency Productions, Taurus Entertainment i Striker Entertainment. Premiera serialu 29 lipca o 22:00 na kanale AMC. Kolejne odcinki w każdy czwartek o tej samej porze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here