Fantastyczna wiadomość dla wszystkich fanów cyberpunku. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun serialu „Blade Runner: Black Lotus”, a także intro produkcji zrealizowanej przez Adult Swim. Światowa premiera już jesienią.


„Blade Runner: Black Lotus” – nowy serial z kultowego uniwersum

Można powiedzieć, że przyszłość jest dzisiaj. Bo też fantastyka naukowa przeżywa dziś prawdziwy renesans, czego dowodem coraz to nowe produkcje osadzone w świecie jutra – dowodem chociażby kolejny „Ghost in the Shell”, a także serial „Blade Runner: Black Lotus”. To nowy projekt anime tworzony przez telewizję Adult Swim oraz platformę Crunchyroll. W ramach promocji opublikowano czołówkę, którą będziemy oglądać na początku każdego odcinka. Nastrój generuje muzyka z piosenki „Feel You Now”, która jest wykonywana przez piosenkarkę znaną jako Alessia Cara. Zobaczcie opening serialu.

Dziedzictwo legendarnych filmów z gatunku cyberpunka

Akcja będzie rozgrywać się w 2032 roku, między wydarzeniami z „Łowcy androidów” Ridleya Scotta oraz „Blade Runnera 2049” Denisa Villeneuve’a. Zobaczcie oficjalny zwiastun widowiska i poznajcie szczegóły serialu! Shinji Aramaki oraz Kenji Kamiyama zajmą się reżyserią wszystkich odcinków. Warto też powiedzieć, że duet japońskich twórców w przeszłości zrealizował wspólne projekty w uniwersum „Ghost in the Shell”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here