Kilka miesięcy temu informowałem o tym, że Dan Harmon, współtwórca serialu „Rick i Morty”, planuje realizację zupełnie nowego widowiska telewizyjnego. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły na temat animacji „Krapopolis”!


Świat antycznych bogów i herosów, czyli „Krapopolis”

Przedstawiciele Fox Entertainment ogłosili obsadę animowanego serialu komediowego Krapopolis”, za który odpowiada twórca hitowej produkcji Rick i Morty – Dan Harmon. Umiejscowiony w starożytnej Grecji serial znajduje się obecnie w fazie produkcji. Animacja będzie koncentrować się na nietypowej, dysfunkcyjnej rodzinie, złożonej z ludzi, bogów i mitycznych stworów, która usiłuje zarządzać jednym z pierwszych miast na świecie. Richard Ayoade podkłada głos Tyrannisowi, despotycznemu królowi miasta i synowi bogini. Hannah Waddingham gra jego matkę, Delirię, boginię autodestruktywności i kwestionowalnych wyborów. Berry zagra Shluba, pół-centaura, pół-mantikorę i ojca Tyrannisa. Murphy i Trussell wcielają się w dysfunkcyjne rodzeństwo bohatera. Animacja będzie jedną z wielu oryginalnych produkcji szykowanych przez Fox Entertainment, firmę, która zachowała niezależność po wcieleniu 20th Century Fox do Disneya.

Nowe projekty twórcy Ricka i Morty’ego

Dokąd zaprowadzi nas Rick i Morty? Jakie niebezpieczeństwa czekać będą na nas przy okazji kolejnych wypraw między galaktykami? Odpowiedzi poznamy już wkrótce! A co z przyszłością serii? Okazuje się, że na fali popularności serialu, Adult Swim chce zrealizować spin-off serialu animowanego widowiska. Zobaczymy w nim losy drużyny superbohaterów zwanej Obrońcami.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here