Sieć Księgarń Świat Książki jest jednym z wystawców podczas Warszawskich Targów Książki. Na czytelników czekają nie tylko książki ponad piętnastu wydawnictw, ale także spotkania z autorami, konkursy i zabawy.


Do każdych zakupów dołączane są zakładki z obrazkiem narysowanym przez Andrzeja Milewskiego (Andrzej Rysuje), w magnesy z „Wózkiem” otrzymają klienci, których zakupy na Targach przekroczą 99 zł.

Na stoisku czeka wiele konkursów i zabaw:

– codziennie można zrobić zdjęcie z Kubusiem (figurki przy wejściach) i otagować je na Facebooku lub Instagramie #95urodzinyKubusia #wydawnictwoolesiejuk. Jedno zdjęcie każdego dnia zostanie nagrodzone książką „Ulubione historie. Disney Kubuś i przyjaciele”.

– od piątku do niedzieli można przynieść obrazek w formacie A4 z rysunkiem przyjęcia urodzinowego Kubusia. Nagrody to „Ulubione historie. Disney Kubuś i przyjaciele” (nagroda gówna) oraz zestaw „Czytanki naklejanki. Szukamy Krzysia” i „Jak widzę świat… Kubuś okazuje życzliwość” (trzy wyróżnienia).

– na stronie www.wydawnictwoolesiejuk.pl znajdziecie kolorowankę z Kubusiem. Wydrukujcie ją (nie zmieniajcie proporcji), a następnie pokolorujcie. Z gotowym rysunkiem przyjdźcie na stoisko Księgarń Świat Książki. Tam rysunek przemieni się w przypinkę. Chętni zaproszeni są w sobotę od 12:00 do 18:00

– w niedzielę można wpaść na stoisko i zaśpiewać Kubusiowi „sto lat”. Pierwszych dziesięciu odważnych odbierze książkę „Moja bajkowa dobranocka. Szukamy Krzysia!”.

– na fanów Star Wars w sobotę i w niedzielę czeka quiz. Wystarczy znaleźć Patrycję, powiedzieć do niej „Moc jest silna we mnie” i odpowiedzieć na zadane pytanie. Patrycja wymieni prawidłową odpowiedź na losową książkę ze świata Star Wars, wydaną przez Wydawnictwo Olesiejuk. Jeżeli uczestnik zechce sam wybrać książkę, może odpowiedzieć na drugie, trudniejsze pytanie.

Szczegóły wszystkich aktywności dostępne są w wydarzeniach na Facebooku oraz na stoisku Księgarń Świat Książki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here