Najbardziej niebezpieczna drużyna antybohaterów – skazańcy, szaleńcy, recydywiści. Deadshot, Killer Croc, Kapitan Boomerang, oczywiście Harley Quinn, czyli ekipa „Suicide Squad” powraca! Tym razem w zupełnie nowej opowieści, którą zapisano w komiksie „Zła krew”.


Śmiercionośna drużyna od zadań specjalnych

Drużyna „Suicide Squad” potrafi być nieposkromiona, krnąbrna. Nic zatem dziwnego, że do ich prowadzenia potrzeba wyjątkowych umiejętności. Niezwodny i niezwykle utalentowany scenarzysta Tom Taylor („DCeased”, „Injustice”) ponownie łączy siły z rysownikami serii „Injustice” – Brunem Redondo i Danielem Sampere. Tym razem zabiera nas w szaloną podróż w towarzystwie najbardziej śmiercionośnej i najbardziej dysfunkcyjnej drużyny uniwersum DC.

Superterroryści na drodze szaleńców

Kiedy Oddział Samobójców dostaje zadanie zneutralizowania grupy międzynarodowych superterrorystów znanych jako Rewolucjoniści, nikt się nie spodziewa, że pojmani złoczyńcy dołączą do drużyny! Czy Harley Quinn i Deadshot, weterani Oddziału Samobójców, mogą komukolwiek zaufać w sytuacji, gdy nowi członkowie Oddziału Specjalnego X będą zmuszeni do współpracy z ludźmi, którzy chcieli ich zabić? Nawet jeśli uda im się przetrwać kolejną misję, czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo i nie pozabijać się nawzajem? Lepiej nie przywiązujcie się do nikogo!

„Suicide Squad”, czyli wybuchowa rozrywka

Samobójczy oddział do zadań specjalnych złożony z największych kryminalistów Gotham City i okolic nie należy do normalnych z samej natury. Niezmienne jest to, że „Suicide Squad. Zła krew” potrafi przynieść naprawdę niesamowitą rozrywkę. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Suicide Squad: Bad Blood” #1–11 oraz „Flash Annual” #3 oraz galerię postaci stworzoną przez Bruna Redondo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here