Niezwykła mitologia superbohaterów – filozofia, tajemnice, sekret, nadnaturalne moce. W uniwersum DC znajdziemy zaskakujące opowieści, które zmieniają sposób postrzegania herosów. „Kosmiczna odyseja”, najnowszy album z kolekcji DC Deluxe, to prawdziwa perełka w kolekcji fanów fantastyki.


Nowa Geneza, czyli superbohaterowie i tytani

„Kosmiczna odyseja” to kolejny album z uniwersum DC narysowany przez słynnego Mike’a Mignolę, twórcę „Hellboya”! Niemal wszyscy we Wszechświecie zapomnieli o istnieniu Antyżycia – potężnej mocy, która tysiące lat temu zniszczyła setki układów planetarnych i doprowadziła do cofnięcia się w rozwoju cywilizacji Nowej Genezy i Apokolipsu. Teraz sam Darkseid, mroczny władca Apokolipsu, dostrzega, że ponownie nadchodzi kosmiczne niebezpieczeństwo. Potrzebuje pomocy w walce z Antyżyciem, aby więc ocalić swoją rzeczywistość, musi szukać wsparcia w obozie zaciekłych wrogów – superbohaterów. Wkraczają Superman, Batman oraz władający wielkimi mocami bogowie Nowej Genezy. Czy w sojuszu z podstępnym Darkseidem będą w stanie powstrzymać zagrożenie?

Ikoniczni bohaterowie, magia tajemnic uniwersum DC

Barbarian: Exodus”, „Savage Sword of Conan” (2019) #12 i „King-Size Conan” #1.

Legendarni twórcy i niezwykła opowieść – „Kosmiczna odyseja”

Scenariusz opowieści napisał Jim Starlin, znany przede wszystkim ze stworzenia postaci Thanosa oraz historii o Kapitanie Marvelu, a ilustracje są dziełem mistrza historii grozy – Mike’a Mignoli, pomysłodawcy, scenarzysty i rysownika serii „Hellboy” i „BBPO”. Jest w tej opowieści niezwykła magia, fenomenalny nastrój, nawiązania do dziedzictwa mistrzów komiksowego medium. Cudownie zrealizowany format, który będzie stanowić perełkę w kolekcji fanów świata superbohaterów DC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here