Wyszczekany, kontrowersyjny, charakterny i nieobliczalny. Deadpool. Superheros, od lat uznawany za jedną z najbardziej oryginalnych postaci popkultury, powraca w nowej serii. Przed Wami „Deadpool – Najemnika śmierć nie tyka”, czyli kolejna historia z uniwersum Marvela.


Najemnik, który śmierci się nie boi – Deadpool

Pierwszy tom przygód Deadpoola z nowej serii wydawniczej Marvel Fresh! Po tym, jak Wade Wilson srodze rozczarował się życiem superbohatera, wykasował sobie pamięć i wrócił do tego, w czym jest najlepszy – najemnikowania! Niestety doskwiera mu brak zleceń, a co za tym idzie – gotówki, wpada więc na pomysł, by zaaranżować własny komiksowy event. Problem w tym, że Avengers nie są zbyt chętni do współpracy. Poszukując łatwiejszych okazji do zarobku, Deadpool trafia do Dziwoświata, odpiera hordy zombie w galerii handlowej i… cierpi na straszną chandrę. Na szczęście w pobliżu są zabójcy gotowi szybko go z niej wyleczyć! Ale jaka jest tego cena? Oto pytanie…

Bezkompromisowa akcja i nowe fabuły

Autorem tej opowieści jest Skottie Young („Nienawidzę Baśniowa”), a rysunki stworzyli Scott Hepburn i Nic Klein („Thor”). Album zawiera zeszyty #1–6 serii „Deadpool”. W komiksowej historii zapisano najbardziej charakterystyczne motywy i żarty, które stanowią kręgosłup zwariowanej postaci. Przekraczanie granic dobrego smaku i moralności, szybka i bezkompromisowa akcja, dialogi, które zapadają w pamięci. A zresztą, sprawdźcie sami!

 

Deadpool jest symbolem popkultury – powstanie nowy serial animowany?

Deadpool, jeden z najpopularniejszych superbohaterów Marvela, znany z komiksów i filmów, może wrócić w serialu animowanym. Propozycja dedykowana dla dorosłych widzów jest podobno w planach amerykańskiego potentata. Do roli miałby powrócić Ryan Reynolds, aktor znany z kinowej superprodukcji „Deadpool” oraz „Deadpool 2”. Co wiemy na temat projektu? Nie wszyscy jednak wiedzą, że przed kilkoma laty planowano niezależny projekt animowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here