Wierny pies imieniem Scooby Doo, a także czworo nastolatków: Fred Jones, Daphne Blake, Velma Dinkley i Kudłaty Rogers – każdy fan animacji zna słynną ekipę bohaterów. Od premiery „Scooby Doo, gdzie jesteś?”, pierwszego serialu w uniwersum, minęło już kilka dekad – projekt został stworzony w 1969 roku dla studia Hanna-Barbera. Mijają kolejna lata, a przygoda trwa w najlepsze. Tym razem za sprawą animacji „Scooby Doo! I… zgadnij kto?”, która jakiś czas temu ukazała się na polskim rynku za sprawą starań Galapagos Films.

Tajemnice do odkrycia, czyli „Scooby Doo! I… zgadnij kto?”

Twórcy najnowszej serii czerpią inspirację z tradycyjnego serialu animowanego z lat 60., nie brakuje mrugnięć dla fanów, choć całość dedykowana jest przede wszystkim dla nowych widzów. Warto wskazać, że „Scooby Doo! I… zgadnij kto?” to pomysłowo zaaranżowana akcja, do której scenarzyści zaserwowali niesamowitą dawkę często abstrakcyjnego humoru. W obliczu najbardziej zawiłych zagadek, Fred, Daphne, Velma, Kudłaty i Scooby-Doo łączą siły z największymi celebrytami i sławami popkultury. To bardzo pomysłowa formuła, która zmienia i odświeża charakter widowiska.

Gwiazdy popkultury w serialu – Wonder Woman i Sherlock Holmes na tropie

W siedmiu nowych odcinkach będzie można spotkać ikoniczne postacie ze świata popkultury. W serialu zobaczymy, jak gwiazda NBA Chris Paul, Ricky Gervais, Wanda Sykes, Abraham Lincoln, Sherlock Holmes, duet Penn & Teller oraz Wonder Woman radzą sobie w nietypowych rolach. Siedem zupełnie nowych epizodów dostarczy wszystkim fanom aż 151 minut doskonałej zabawy! W pierwszym sezonie cameo zalicza między innymi Stylowy Fantom z historii ,,Scooby Doo i Brygady Detektywów”), jak też między innymi Goryl Magilla i Pan Peebles z ,,Magilli”).

Nowoczesność i tradycja, Scooby Doo znowu w akcji!

Serial miał swoją premierę dokładnie w 50. rocznicę powstania marki „Scooby-Doo” i jest przy okazji czternastym serialem z uniwersum. W czasie trwania seansu nie zabraknie ogromiastych kanapek, barwnego Wehikułu Tajemnic, fabularnych twistów i popkulturowych nawiązań dla fanów, czyli absolutnie wszystkiego, co najlepsze. „Scooby Doo! I… zgadnij kto?” to popkulturowe śledztwa, przygodowy charakter – nieznane tajemnice, uroczy humor i dzika akcja. Propozycja dedykowana dla wszystkich fanów kultowych opowieści w nowej formie. To jednak nie wszystko, co przygotował dla nas Galapagos Films!

Kolekcja historii ze świata Scooby’ego

Scooby-Doo nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez 42 lata (premiera we wrześniu 1969 roku) Scooby-Doo stał się najbardziej rozpoznawalnym (i najbardziej tchórzliwym) psim detektywem. Rozpoznawalny na całym świecie i kochany przez miliony dzieci stał się silną marką nie tylko w świecie filmu. Rynek zalewają kolejne wydawnictwa (książki i magazyny), gry komputerowe, gadżety.

Żółty dog niemiecki przez lata był dumną Studia Hanna Barbera (w tym studiu został powołany do życia przez Freda Silvermana, legendarnego producenta telewizyjnego). Dziś święci sukcesy pod szyldem Warner Bros. A sukcesy są niemałe. 11 seriali telewizyjnych, 15 filmów bezpośrednio na DVD i 4 kinowe produkcje akcji! Plus ciężka do zliczenia liczba bajek wyprodukowanych dla telewizji i wyemitowanych na antenie amerykańskiego CBS. Zainteresowani? Sprawdźcie sami!

Za egzemplarz serialu serdeczne podziękowania dla Galapagos Films

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here