Czy Wolverine, Hulk i Daredevil mogliby się odnaleźć w orientalnej Japonii? Oczywiście. Superbohaterowie Marvela zyskali nowe wcielenia – a stało się to za sprawą Peach Momoko, artystki, która przygotowała specjalne warianty okładek z popularnymi komiksami amerykańskiego wydawnictwa.


Fantastyczne transformacje superbohaterów

Superbohaterowie DC i Marvela pojawili się już jako bohaterowie animacji Tima Burtona, księżniczki Disneya zyskały moce z uniwersum mutantów Marvela. Kanon herosów jest zresztą rozwijany o coraz to nowe produkcje – trwają na przykład przymiarki do serialu animowanego ze świata Deadpoola. Tymczasem w lipcu na okładkach komiksów w USA pokazane zostaną postacie w wersji anime.

Avengers, Spider-Man oraz X-Men w stylistyce anime

Peach Momoko postanowiła, że Wolverine, Kapitan Marvel, Daredevil czy Groot zyskają nowy charakter. Kultowi bohaterowie zostali zobrazowani w stylu przywodzącym na myśl anime. Specjalne okładki zobaczymy między innymi w serii: „Avengers”, „Immortal Hulk”, a także „Amazing Spider-Man” będą to komiksy, które w Stanach Zjednoczonych ukażą się w lipcu. Efekt? Fantastyczny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here