„Hotel Transylwania” powraca! Amerykański film animowany, wyprodukowany przez studio Sony Pictures Animation na zlecenie wytwórni Columbia Pictures, został wyreżyserowany przez Genndy’ego Tartakovsky’ego. Już najbliższego lata doczekamy się premiery czwartej części z serii! A to nie koniec niespodzianek.


Genndy Tartakovsky i wampiryczna rodzina Drakuli

W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 118-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi, wprowadza tym samym w ruch łańcuch wydarzeń, które zagrażają hotelowi Transylwania i egzystencji potworów.

Genndy Tartakovsky, reżyser takich hitów jak „Samuraj Jack”, „Laboratorium Dextera” czy „Atomówek”, stworzył uniwersum oparte na klasycznych motywach z fantastyki grozy. Amerykański twórca zrealizował do tej pory trzy części „Hotelu Tranylsvania”, natomiast aktualnie produkuje nową kreskówkę, czyli „Unicorn: Warriors Eternal” o zjawiskach nadprzyrodzonych, dla której inspiracją staną się mitologie z całego świata.

Po raz pierwszy na temat czwartej części tego kultowego cyklu filmów animowanych usłyszeliśmy już w lutym 2019 roku. Wówczas produkcja o roboczym tytule „Hotel Transylwania 4” była planowana na końcówkę 2021 roku. Z kolei już w zeszłym roku premiera została przesunięta na sierpień 2021 roku, a teraz poznaliśmy nie tylko dokładny termin nadejścia tego filmu, ale także jego pełen tytuł z podtytułem.

Mimo tego że nie wyjawiono dokładnego znaczenia podtytułu, to czwarta część jest promowana przez wytwórnię Sony, jako ostatni rozdział tej historii. Wygląda zatem na to, że piąty film już nie powstanie.Za reżyserię odpowiedzialny będzie tym razem duet Jennifer Kluska-Derek Drymon, którzy przed premierą czwartej części opowieści z nietypowego hotelu postanowili przygotować specjalną krótkometrażówkę. Tymczasem warto zwrócić uwagę na „Hazbin Hotel”, czyli szczególny hotel dla demonów – zobaczcie specjalną zapowiedź telewizyjnego serialu!

„Hotel Transylwania: Potworne zwierzaki” – krótkometrażowy film z uniwersum

Potworne zwierzaki z Hotelu Transylwania opowiadają o Lejku, ukochanym szczeniaku Draka, który jest olbrzymi i ma więcej energii niż kiedykolwiek. Jak wytresować taką domową bestię? Oto jest pytanie.

„Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że znowu będziemy tworzyć świat Hotelu Transylwania, a dodatkowo możemy pokazać zabawne zachowania zwierzątek domowych w rozmiarze XXXL. Chcieliśmy pokazać zupełnie nową grupę postaci w animacji, które są równie zabawne i nietypowe jak drużyna Draka. Mamy nadzieję, że film spodoba się publiczności i nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy potworne zwierzaki w nadchodzącym „Hotelu Transylwania”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here