Batman: Długie Halloween to dwuczęściowa animacja DC oparta na kultowym komiksie ze świata Mrocznego Rycerzu. W sieci opublikowano oficjalny zwiastun pełnometrażowego filmu! Wcześniej pojawiły się również zdjęcia z widowiska. Premiera zapowiadana jest na lato 2021.


Nowy Batman i niezapomniany komiks

Zamaskowany bohater, który uczy się, że nie może nikomu ufać. Seryjny morderca uderzający tylko w święta. Król zbrodni, który próbuje utrzymać rozpadające się imperium.
Miasto osaczone przez gangsterów, które staje się przystanią dla dziwolągów. Uczciwy prokurator ukrywający przerażającą tajemnicę. Tajemnicza kobieta kusząca Mrocznego Detektywa. I przyjaźń, która zostanie zniszczona na wieki. Oto podstawa komiksu „Batman: Długie Halloween”. Zainteresowani? Warto zatem poznać komiksowe uniwersum DC – oto 9 powodów, aby poznać 9 kultowych animacji ze świata Batmana.

W filmie bazującym na kultowej powieści graficznej Batman zawiera pakt z komisarzem Gordonem i prokuratorem Dentem, aby schwytać nieuchwytnego przestępcę. Bohaterowie walczą z czasem, aby zdążyć wysłać psychopatę za kratki, zanim ten upatrzy sobie kolejną ofiarę. Film jest również swoistą genezą jednego z najbardziej znanych przeciwników Batmana, Dwie Twarze. Chris Palmer reżyseruje na podstawie scenariusza Tima Sheridana z którym współpracował przy „Superman: Man of Tomorrow”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here