Amerykańskie wydawnictwo Dark Horse, oficyna, która wydaje historie o Hellboyu, już wkrótce zaprezentuje kolejne komiksy ze świata „Wiedźmina” oraz w uniwersum Cyberpunk 2077″. A już wkrótce na Netflixie premiera filmu anime inspirowanego cyklem fantasy Andrzeja Sapkowskiego.


Okazuje się, że po sukcesie albumu „The Witcher: Fading Memories” Bartosz Sztybor, napisze dla wydawnictwa Dark Horse Comics scenariusz kolejnej mini-serii o przygodach Geralta.

Akcja mini-cyklu „The Witcher: Witch’s Lament” będzie koncentrować się na ukazaniu konsekwencji zadania związanego z pewną wiedźmą. Kobieta zostaje spalona na stosie, a wkrótce po tym Geralta, który przyczynił się do jej śmierci, zaczynają prześladować wspomnienia jej ostatnich dni. Niedługo później historia zacznie się jednak komplikować.

Za oprawę graficzną odpowiedzialna będzie Vanesa R. Del. Premiera pierwszego odcinka 26 maja. Jednak to niejedyna historia komiksowa, która będzie oparta na świat stworzony przez studio CD Projekt Red.

„Cyberpunk 2077” – wkrótce nowa historia ze świata fantastyki naukowej

Dark Horse Comics przygotowuje kolejne dwa komiksy inspirowane grą „Cyberpunk 2077”. Pierwszy to czteroodcinkowa mini-seria „Cyberpunk 2077 By Your Word”, która opowie o trojgu najemników wynajętych przez włodarzy Night City po to, aby zrobili porządek z gangiem Valentinos, którego część terenu ma zostać gruntownie przebudowana. Autorami komiksu są scenarzysta Bartosz Sztybor i rysownik Jesus Hervas. Premiera pierwszego zeszytu 28 kwietnia.

Drugi z komiksów będzie powieścią graficzną zatytułowaną „Cyberpunk 2077 Your Voice” autorstwa Aleksandry Motyki i Marcina Blachy (scen.) oraz Danijela Zezelja (rys.). Bohaterem albumu będzie zwyczajny człowiek przypadkowo wplątany w intrygę, w której kluczową rolę odgrywa Johnny Silverhand. Premiera 23 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here